Přejít na výpis diskuzí

Susan Boyle

OSOBNOST 21.4.2009 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lady_lucynka

    Dojímá mě až k slzám...

    Když se dívám na to video když se poprvé ukázala... Přijde a i se svou poněkud zanedbanou vyzáží vypadá sebevědomě a nenechá se urážet všichni se na ni dívají skrz prsty pak začne hrát hudba ona se nadechne a spustí... a v tom okamžiku všichni maj takovej šok jaká je to nádhera a aplaudují ve stoje no nádhera... a pak jí řeknou že postupuje a ona se raduje tak strašně mooc achjo jo je to zcénka jak z nějakého filmu opravdu dojemná nemůžu z ní... A všechno co na ní není okem vidět všechna ta krása je u ní v srdci a hlasikách... Nádherný zpěv... Ona prostě je nejlepší...
    • devilishsmile

      Re: Dojímá mě až k slzám...

      jn..je božíí..i když vypadá tak jak vypadá..nejvíce si vážim takovýchle lidí..mají velikou odvahu a sílu..přeci jenom priznejme si..hodne velký dojem atd. udělá vzhled
  • iviiik

    Album

    Už se fakt moc těším na listopad až si poslechnu CD. Musim mít! *14*
  • iviiik

    písnička

    Tady si můžete stáhnout první singl Wild Horses... Pokus jste již tak neprovedli *3*

    http://iviiik04.webovastranka.cz/

    Album by mělo vyjít koncem listopadu
  • Narození

    Mám jenom takový dotaz:
    U profilu má jako datum narození uvedeno 15. června 1962, v životopise pod ním má 15. června 1961, ve filmové databázi (http://www.imdb.com) má uvedeno 1. dubna 1961 a v československé filmové databázi má dokonce 1. května 1961... Tak kdy se vlastně narodila? *7* *7* *7*
    • iviiik

      Re: Narození

      no já osobně bych za nejdůvěryhodnější imdb.com

      Ale můžeš si třeba ještě najít nějaký anglický oficiální stránky a porovnat to s již nasbíranými informacemi *4*
  • irma116

    Susan

    Susan je opravdu úžasná!!!! *14* *14* *14* *14* *1* *1* Stále nemohu pochopit, proč nevyhrála. Ještě jednou: SUSAN JSEŠ NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • lissi112

    Susan Boyle

    Já tada nevím,je sice pravda že má užasný hlas,ale to je tak všechno.Jinak mi příde že je nesympatická a nepříjemná strší venkovská žena.Chápu,že nemůže za to jak vypadá,ale kdykoliv ji vidím tak mi přijde divná a zamračená.Ale nikomu neberu jeho názor,to je zcela jeho věc. *3*
    • ...neviem,kto dal komu pravo niekoho posudzovat jak vypada... a uz vôbec to nemali robit porotcovia v tej sutaži /struhat divne ksichty a grimasy/...nech by sa laskavo kazdy pozrel na seba...to,ze ma niekto vyžehlene vlasy k tomu aj vyžehleny ksicht,este neznamena,ze ma byt aj sympaticky...Suzan je sympaticka uz len tym,ze je obyčajna a na nic a na nikoho sa nehra...
    • Re: Susan Boyle

      Neumíte číst v lidských duších, Susan není ani nepříjemná, ani zamračená, naopak, velice dobře vnímá, co jí kdo říká. Je to velice citlivá žena, která
      nebyla nikdy a nikým uznávaná. Já jí to štěstí a slávu ze srdce přeji. Její
      zpěv je uklidňující a krásný. Zpívá od srdce a je to znát. Ač neškolená, má hlas od Pánaboha....
    • Re: Susan Boyle

      ...a tady ....co pises....je nazorny priklad,jak premysli clovek v Ceske republice!!! Na zapade nikoho nezajima,jak kdo vypada,....ale co umi a dokaze....nejenom saty delaji cloveka
    • Re: Susan Boyle

      ani na jediném snímku, mimo vyhlášení ,že je na drhém místě se netváří vážně, o čem to mluvíš a na co koukáš? *13*
  • nelly_

    Vymečná

    susan má vážně krásný hlas a to jí dělá výmečnou. *14*
  • nika1979

    odkaz i.v.y.r.

    I.V.Y.R.
    odkaz pokud maš zaujem přihlaš jse kemně .memu.profilu. jako přitel..neb přitelkině
    jsem fanenka Susan Boyle
    dík předém... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    Susan Boyle

    Susan Boyle
    nejjjjj damá .s velkým D........ supr mam ji ráda.......www.yotube.cz.tam najdete jeji pisně.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Susan Boyle

      Je to neuvěřitelné, jak krásný hlas Susan má! Je to dar od Pánaboha. Nesuďte ji podle vzhledu, má krásnou a čistou duši - já osobně ji za to vše také mám moc ráda !!!! U jejích
      písniček zapomínám na bolesti a strasti,¨které mi život naděluje...
  • nika1979

    Susan Boyle

    Susan Boyle supr
    damá s velkým D. je nejjjjjjjjjjjjjj genialni.www.youtube.com
    tám jů najdete Susan Boyle.......
    mám jů radá *14* *14* *14* *14* *14* *14* je mlada 48 leta kočka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit