Přejít na výpis diskuzí

Susan Boyle

OSOBNOST 21.4.2009 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej k narozkam
  • miley11cyrus

    jj

    nevypadá hezky ale má talent *3*
    • Re: jj

      Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem - znáte to pořekadlo ?
      Někomu se líbí, někomu ne, každý máme jiné oči.
      Určitě se mi líbí víc, než vyumělkované,
      vyplastikované a nepřirozené modelky, herečky, zpěvačky, atd., které
      se " honí " za figurou, místo toho, aby
      byly přirozeně krásné i se všemi chybičkami, které jim příroda nadělila a
      byly radši krásné " na duši ".
      To se ale dnes moc nenosí, že ????
      Tělesná krása je pomíjející, ale ta v duši zůstává.
    • Re: jj

      Pro každého je krása v něčem jiném, ona jí má v duši a hrdle !!!!
  • i.v.y.r

    Susan

    Vždycky bude moje jednička! *3*
    • Re: Susan

      O.K. - moje taky !!!
  • intoska

    susan

    Když Susan přišla na pódium,všichni se pošklebovali a když zazpívala,aplaudovali vestoje.To je co říct,protože to se nepoštěstí jen tak někomu.Takže zpěvák musí umět zpívat,ne jen dobře vypadat.|To by si měli uvědomit lidi,kteří nám cpou dobře vypadající hvězdičky,které neumí absolutně nic.
    • Re: susan

      Stoprocentně s Vámi souhlasím !!!
  • i.v.y.r

    Je jednička

    Nechápu, co proti ní mají. Susan je naprosto skvělá ženská s velice nádherným hlasem. Má přirozený talent a sen, který si chce splnit. Z celého srdce jí to přeji a držím ji pěsti. Zaslouží si to!
    • Re: Je jednička

      Bohužel,jsme národ zvyklý soudit podle
      kabátu a ne dle jeho obsahu. Susan je krásná, čistá duše. Její projev a radost při hodnocení v 1. vystoupení v soutěži je spontánní, nefalšovaný a upřímný. Ona zazpívala jako ta největší
      SUPERSTAR a nikdo nemá právo hodnotit její stupeň inteligence. Chová se jako dáma, vystupuje jako dáma a může být příkladem pro ty " dámy ", které jsou možná krásné, možná inteligentní, ale ani náhodou neumějí zpívat - jen mají konexe na těch správných místech.
  • hilaryduff1997

    Susan

    I když není zrovna nejhezčí,zpívá překrásně. *4* *3*
  • Úžasně zabarvený hlas!

    Myslím,že je zbytečné rozebírat náš mateřský jazyk,cizinci si s tím také nelámou hlavu.Jde přece o zpěv této úžasné zpěvačky.Nic bych na ní neopravovala.v čem vlastně tkví krása?!Určitě ne v zevnějšku,má duši a je to v jejím hlase cítit.Zpívá nám pro potěchu naší duše,abychom si uvědomili,že život je krásný a stojí za to žít.Mnoho krásných písní nám i jí,aby nás těšily a hřály naše srdce.Hodně štěstí! *4*
    • i.v.y.r

      Re: Úžasně zabarvený hlas!

      Souhlasím. Nezáleží na tom, jak krásní jsme z venčí, ale kolik krásy máme v sobě.
      • Re: Re: Úžasně zabarvený hlas!

        Jednoznačně - O.K.
      • Re: Re: Úžasně zabarvený hlas!

        souhlasím s oběma předchozími názory, Susan ať vypadá, jak vypadá, nám potěší naše srdce
        • eddie99

          vypadá jako kluk

          ona vypadá jako kluk když jsem ji poprvé videl rikal jsem že je to kluk ale pak jsem zistil ze je to holka
  • Susan zpívá jako anděl

    Má opravdu překrásný hlas moc jí fandím škoda že jí někdo nepomohl prosadit se dřív její zpěv otevírá lidem srdce *4*
  • úžasný hlas

    Opravdu úžasný hlas. Nenechala jedno oko suché. A její imige? Myslím si, kdyby jí zkrášlili, už by to nebyl ten příběh chudé Popelky.Určitě by byla
    krásná i pozásahu vizážistů, plast. chirurgů....
    A není právě to kouzlo i v této osobnosti bez šminek, bez perfektní postavy....
    Je absolutně skvělá! Díky za její doufám nejedno vystoupení. Díky.
    • Re: úžasný hlas

      Já si to myslím také. Nejsem zvědavá na zpěvačky "ohozené" v in oblečcích, vyumělkované a zkrášlené po plastických
      operacích, které zpěv " předstírají " a proto je mi Susan milejší taková, jaká je.
      Navíc má krásný a příjemný hlas a intonaci, i když nezpívá.
    • Re: úžasný hlas

      Máš pravdu
  • susan

    Moc jí přeju aby to vyhrála a splnila si tak svuj sen,určitě si to zaslouží a má nádherný hlas.A konečně všem ukázala ,že žena nemusí být anorektička s fůrou plastik a že nezáleží na tom jak někdo vypadá ale jaké má srdce a talent!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit