Přejít na výpis diskuzí

Sylvester Stallone

OSOBNOST 31.12.2006 
343 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sly

    Zdena odpoved na tvoju otázku ani Rockyho ani Ramba,ale Sylvestra Stalloneho,pretože Rocky a Rambo sú iba úlohy,ktoré stvárnil Sly v týchto akčných filmoch,mňe sa najviac páči v Rockym. *4* *3*
    • Re: Sly

      Díky *4*
      • Re: Re: Sly

        jo a podívej se na www.rockyho-web.websnadno.cz *3* *3*
  • pomožete mi?

    Prosím vás poradte mě mám mít za vzor rockyho nebo ramba? *7* *7*
  • Sly

    Najviac sa mi páči v Rockym. *4*
  • the best

    best herec..a nawíc kunda jak swiněě *14*
    • Re: the best

      Je to dobrý herec,zkus jestli budeš taky tak dobrej a vyděláš pár melounu,nebo raděj nekritizuj.
  • Rambo, Rocky

    Jasne, vsetci sa zhodneme, ze Sly je proste.... Sly. To, co tento kultovy chlapik dokazal za zivot, o tom sa moze niekomu akurat snivat. Ale nie je to moj najoblubenejsi herec. Tym Je Hopkins
  • Sylvester Stallone

    Sly je môj najlepší herec akčných filmov ostatný sa môžu schovať vo všetkých filmoch v ktorých hrá ho zbožnujem,či je to Rocky alebo iné. *4* *3*
  • nejlepší akční herec všech dob

    Sly je bezesporu nejlepších akčním hercem všech dob.Na tom se snad tu všichni shodneme.Navíc je to chlapík s velkým charismá a borec,co si na nic nehraje.Není to žádná,jako jiní herci z branže,primadona.Namyšlený blb,ale inteligentní člověk,který má všech pět pohromadě.Jeho kariéru mu může akorát závidět kdekdo.Dokázal toho za svého života hodně.Ne nadarmo byl za své herectví v Hollywoodu oceněn a uveden do Síně slávy (ještě za živa,což je poklona jako hrom).Víte,až tu mezi námi jednou nebude,asi jeho odchod na jiný svět obrečím.Takový herci se prostě nerodí každý rok,ale jednou vyjímečně za x-let...
    • Re: nejlepší akční herec všech dob

      to obrecim urcite :(
  • amalerova

    míluuuuujuuuuuu hoooo

    Miluujuu silvestra. je můůj néj herec. Zbožnuju ho. *14* *4* *14*
  • immortal.

    Immortal

    SYLVESTER je te nejlepší herec jaký kdy byl upe mazec filmy má a komu se to nelíbý at sem neleze!!!(do útoku,nájemní vrazi,rocky,rambo )upe kruty drsny mazaac.Mohli udelat film s sylvesterem,arnoldem schwarzsneggerem a dolphem lundgrenem.jako nejaci gangster kteri se niceho neboji vsechno rozmlati atd... upe mazec by to bylo uz to vidim *3*
    • Re: Immortal

      jo to obrecim urcite *9*
  • SYLVESTER STALLONE

    Zo všetkých hercov akčných filmov je Sly prosťe premna najlepší on a žiadny iný. *4* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit