Přejít na výpis diskuzí

Sylvester Stallone

OSOBNOST 31.12.2006 
343 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sylvester Stallone

    V Rockym 1,2,3,4,5,6 sa mi Sly najviac páči ako Italský žrebec,boxer Rocky Balboa nemá chybu vo všetkých týchto dieloch je viac než výborný. *5*
  • SYLVESTER STALLONE

    Je to parádny herec. *3*
  • je nej

    Stallone je nej nej nej není lepší a hezčí herec. Rocky 6 je nejlepší celej jsem ho probrečela skvělěj hereckej výkon. koukám na něj pořád
  • Všechny jeho filmy..SUPER

    Myslím,že je to nejlepši akční herec jaký kdy byl,Arnie si ke Slymu nemůže ani stoupnout.Je jediný akční herec,který svou roli,ať už je to jakákoliv,dokáže opravdu zahrát.A kdo řiká,že Sly není dobrý herec,tak ať se podívá třeba na komedii OSCAR nebo roli ve filmu KRIMINÁL a samozřejmě nesmim zapomenout na úžasného ROCKYHO a RAMBA.
  • cobra11

    Uprchlice72

    Nemusím ho *5*
  • SYLVESTER STALLONE

    Sly nemá chybu vo všetkých svojich filmoch je dobrý,videl som už aj Ramba 4 je to riadna pecka,Sylvester Stallone je prosťe fantastický niet,čo dodať. *4* *3* *3* *5*
  • Sly

    Sly se mi moc líbí,je pro mě nejlepší herec. Je krásnej a má charisma. *14*
  • žádost o získání autogramu

    Zdravím všechny příznivce nesmrtelného boxera...:-)
    patřím mezi obdivovatele pana Rockyho...ráda bych si napsala o autogram...neznáte někdo adresu.
    Moc děkuji. *4*
    • Re: žádost o získání autogramu

      Pan Rocky neexistuje, je jen pan Stallone *1*
  • SYLVESTER STALLONE

    Sly je prosťe skvelý herec v akčnom filme Zastavťe Cartera-Get Carter z roku 2000 je perfektný. *4* *3* *3* *5*
  • SILVESTER STALLONE

    AWOJDA LIDI ME SE SILVESTER STALLONE LIBI VE FILMU STUJ NEBO MAMINKA VYSTRELI JE TAM SNIM SRANDA A JE TAM HEZKEJ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit