Přejít na výpis diskuzí

Sylvester Stallone

OSOBNOST 31.12.2006 
343 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rocky

    zdravim.tak sem se taky pridala do fanklubu.ja sice moc neobdivuju jeho jako jeho film a jeho hlavni roli ve filmech rocky!!!tam je proste skvelej!!!
  • Filmografie

    A pak tam taky chybí Rocky I., Rambo I. a Cobra... *9*
  • Hráči

    Zdravím všechny fanoušky Stalloneho, právě jsem se sem k vám registroval, takže mně tu uvidíte častěji. Zaznamenal jsem tu jednu chybu a to, že ve filmografii je docela hrubka a to je, že tam uplně chybí film z roku 2003 Hráči. Nevím proč ale jen tak pro jistotu to oznamuju. Měj te se
  • F.I.S.T

    Ahoj.Fandové Slye. Viděl jsem na programu MGM film P.Ě.S.T a byl to zajímavej film a Sly to pěkně zahrál,davaj to ještě 14.12. v 00.10h. A na tom kanále ještě dávaj film Banáni, tam má,ale jen mmalý štěk v metru.mějte se. Zdarec
    • Re: F.I.S.T

      Hm, tu "Pest" davaj zrovna dnes..jenze nechytame MGM *9* ..a ty Banani-to je film o nicem,tam je Sly tak 20 vterin..-takze nebrat..
  • Sylvester

    Silvester je výbornej herec, v Rockym prostě vynikající! A navíc je to krásnej sexy chlap, určitě nejhezčí herec! *4* *14* *14* *14*
    • Re: Sylvester

      ahoj mas pravdu je nadhernej mam vsechny jeho foto je proste sexy hele nevite jestli nema stallone nakej fanoušskovskej email? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8*
    • Re: Sylvester

      souhlasim...jinak ahoj lidi..jsem se k vam pris*** *1*
    • Re: Sylvester

      ahojda fandové Sylvestra Stallona.Souhlasím že je je to vynikající herec.Série Rockyho se mu fakt povedla a ze šestého dílu jsem byl nadšen,doopravdy se mu povedla.
      • Re: Re: Sylvester

        Rocky se mi sice líbil , ale podle mě je lepší Schwarzenegger
        • Re: Re: Re: Sylvester

          ahoj jsem rád že se ti Rocky líbil,ale trochu nechápu proč píšeš ve fun clubu SS,když si myslíš že je Arnie lepší.nebudu ti to vyvracet a kdybych byl fanda Arnieho tak stebou budu souhlasit.měj se fajn *4*
  • rocky

    Ted parada nemuzu se dockat vzdycky na nedele. rocky mi zmenil zivot. Diky nemu nejsem doslova becka ale dokazal jsem se vypracovat....Jak se Vam libila rocky VI
    • Re: rocky

      Ahoj!Rocky 6 jsem asi ještě neviděl,ale možná ho brzy uvidím.Ta serie Rockyho není vůbec špatná.
  • Herec

    Sylvestr je dobrý herec.líbil se mi v komediích Spioni v akci a Stůj,nebo maminka vystřelí.Má fakt talent.
  • kolik měří

    nevíte někdo kolik měří Sly?
    • Re: kolik měří

      kolik mu meri to nevim.. *1* ale on meri 176 cm... *4*
  • ower the top

    nazdar lidi moc vas prosim schanim ze Slim film na DVD OWER THE TOP nemužu ho nikde sehnat *9* tak jestli nekdo tento film ma moc mu budu vděčnejmuj telefon je 607961565 *14*
  • caw

    http://s1.gladiatus.cz/game/c.php?u id=46885

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit