Přejít na výpis diskuzí

Sylvester Stallone

OSOBNOST 31.12.2006 
343 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I LOVE SYLVESTER

    Miluju Sylvestra...viděla sem úplně všechny jeho filmíky...i ty u kterých začínal...je skvělej a musela sem jít do kina i na Rockyho 6....je jasný že až u nás bude Rambo4 tak tam nesmim chybět...navíc sem byla v L.A a viděla sem se tam s nim...byl vážně skvělej :-*...není lepšího herce než je SYLVESTER *14* *14*
  • Rocky VI

    Nazdar. Pisem o kultovom hrdinovi 80. rokov, o Sly -ovi. Pocul som cosi o tom, ze sa toci Rocky VI. Najprv som sa rehotal ako kon z toho,potom som si film zobral. Dojmy ? Super, paráda. Je to vcelku nostalgicky, smutny, super film, v ktorom si Sly chce dokazat, ze este nepatri do stareho zeleza, a ze dokaze zabojovat. Jednoznacne vyborny zostarnuty Sylvester si po tomto filme moze v pohode starnut. opakujem, Rocky VI. VYBORNY, PARADNY FILM.
  • Stallone

    Podle mého názoru je Sylvester ten nejatraktivnejší a nejlepší herec kterého znám.Nejvíc ho obdivuji že se nikdy nevzdal toho co byl jeho velký sen a ukázal že ze samého pekla svého života se dokázal dostat až na vrchol a to se cení.Každý člověk by si měl jít za tím po čem touží nejvíc.I přesto kolik ho to bude stát usilí nakonec bude štastny a on je tím dokonalým příkladem pro nás všechny *3* Opravdu klobouk před ním dolu *1*
  • Nový web

    Pokud vás zajímá více o Slyovi navštivte web http://stalloneland.alpaka.cz :) *8*
  • Nový web

    Pokud vás zajímá více o Slyovi navštivte web http://stalloneland.alpaka.cz :)
  • Rocky

    Také by mě zajímalo kdy bude Rocky VI. Nevíte náhodou někde kde bych sehnala Rockyho V předem díky za odpověd!
  • kelly

    cau iriz stiska se mi dik ze sis spomnela a napis
    *14*
    • Re: kelly

      A CO JINAK NOVÝHO ? TAKY SE MI STÝSKÁ A KDY ASI TAK PŘIJEDETE ?? *4*
  • Rambo

    Sly ? Hoci od Ramba uplynulo vyse 18 rokov, stale je to kult... Pochopitelne aj Rocky....
  • kelly

    všechno nej ke svatku a jestli budeš moct tak napiš *3*
  • Stallone

    Pan Stallone je pro mě pan herec a tečka....Arnold na něj nemá...Když dá Sly ránu vypadá to realisticky a jde vidět že to fakt umí.. :-) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit