Přejít na výpis diskuzí

Tatiana Vilhelmová

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Ahoj Táňo, mám rád tvoje hraní, hlavně jsi mě uspokojila v partičce. Ale k věci, chci tady vystavit dosti podstatný článek, týkající se Ukrajiny a koneckonců pomalu ale jistě i slovenských sousedů, potažmé přímo nás.

    http://antipoli.webnode.cz/news/rozpouta-putin-3-svetovou-valku-/

    *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*
  • Sympaticka herecka, ktera umi hrat.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!!! :)
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *4* *3* *1* jste super herečka
  • Všetko najlepšie...súkromé pasci...
  • Moc vám gratuluji brzké době další dítě hočku
  • Taňa ma nadherna, něžna divči prsa.
  • Minulý týden v neděli jsme všichni na Táně mohli nechat oči ve filmu Neviné lži // Lež má rozbité auto, na ČT1, kde si jako osamělá máma nechtěla kazit stáří s mladším nápadníkem. Kluci a holky od nás se proto pro ni chtějí už brzy zastavit na vrátnici v divadle v Dejvicích, aby jí bylo zase 17. U nás to jde přibližně takhle pořád dokola už půl miliardy let. *5*
  • MÁM NOVINKU!!! *14* *14* Včera jsem mluvila s Táňou a ona mi řekla, že v sobotu (to jako zejtra) budou mít s Vojtou tajnou svatbu!!! *6* Ale slíbila jsem jí, že to nikomu neřeknu!!! Tak to nikomu neříkejte, JO? *3* *3* *15* *1* *2* *5* *6* Díky *3* Vaše HEPTA *12*
    • milá heptičko, už se moc těším na jejich svatbičku, určitě v sobotku dorazím ♥♥♥♥♥♥ *14* *14* DÍKY MOC ZA ZPRÁVIČKU ♥♥♥♥ ZBOŽŇUJU TĚ, MOJE ZLATÍČKO HEPTIČKO ♥♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* PUSINKU :***

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit