Přejít na výpis diskuzí

Tarja Turunen

OSOBNOST 31.12.2006 
426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tarinka

    Hej ta je dokonalá! TO je prostě Bohyně....škoda toho odchodu od NW, to souhlasím...té nové holčině to moc nejde, nejak mi to nehraje,hlavne na koncíku, nemela by vubec zpivat Tarjiny songy, na to bohuzel nema ani nahodou.... *13*
    • Re: Tarinka

      naprosto souhlasím, Anette nesahá Tarjince ani po malíček u nohy.Neměla by zpívat Tarjiny songy protože je nedokáže zaspívat ani z desetiny tak dobře jak Tarja. *16*
  • Nihgtwishák

    Ahoj fandíci,Já si myslím že Anette na Tarju nemá a to ve všech směrech.Protože Tarja je zakladatelkou skupiny Nightwish společně s Tuomasem a Emppuem. bylo to v roce 1996 10.července, Tarja zná Tuomase od jeho 13 let,takže není dúvod je od sebe odtrhávat co myslíte? *7* Umíte si vůbec přectavit jaká to pro Tarjušku musela bejt dřina!!! *10* a kor teĎ když musela odejít určitě byla moc smutná *9* musela se cítit strašně *9* a zklamaně za ta léta co s nimi prožila.Nikdy jem neslyšel že by nějaká Anette zakládala Nightwish a dřela tak jako Tarja,VždyŤ Nightwish hrály vždycky v Gotticmealu s operním přízvkem,tak proč by měly hrát v rockovém podání to mě příde docela uhozený *9* Můj názor na Antte je takový: Anette zpívá falešně a moda taky nic moc *10* *5* Kdežto Tarja má úžasnej vzhled a hlas a parádně k nim zapadá *3* *14* *14* *4* Nightwish jsou moji miláčci *14* už odjakživa ale s Tarjinkou. PS:Ti kdo píšou dobré zprávy s nimi táhnu za jeden provaz *5* mějte se nightwishacky a odepište co si o tom myslíte váš nový fanoušek Jukka *1* *1* *15* *5*
    • gothicangel

      Re: Nihgtwishák

      Jj tak já taky souhlasim!!!....A byla bych ooc ráda kdyby s nima Tarja zůstala a bo se k nim vrátila!!!...A anette by vipadla to by bylo uplně skvělí!!!
    • Re: Nihgtwishák

      Ahojky, konečně někdo kdo má pořádnej názor.Plně s tebou souhlasí. *1*
    • Re: Nihgtwishák

      No v něčem máš asi pravdu líto ji to asi bylo na druhou stranu to Tarju posunulo dál a solova dráha ji určitě svědčí. Nightwish s jejím odchodem stratil skvělý hlas.
    • lintushka92

      Re: Nihgtwishák

      "Tarja zná Tuomase od jeho 13 let, takže není důvod je os sebe odtrhávat, co myslíte?" --> To je sice hezký, že se znaj takhle dlouho, ale pokud vim, my fanoušci jsme je od cebe neodtrhli... *7* *8*

      "...Nightwish hrály vždycky v Gotticmealu.."--> -Víš ty vůbec, co je GOTHICMETAL?? *1*

      ..Né, ale co se tebou zabejvám.. Jen doufám, že to, cos psal bylo jen ze srandy a žes chtěl rozpoutat diskuzi - možná až hádku *5* Protože jestli existuje opravdu někdo tak "inteligentní", tak nemám slov.
      Tak se měj, nový fanoušku Jukko *4*
      • Re: Re: Nihgtwishák

        Samozdřejmně vím že my fanoušci jsme je od sebe neoddělily proč by taky? *7*VždyŤ máme Nightwish všichni rádi!! *14* ,ptáš se mě jestli vím co je Gotticmetal ,vím protože jinak bych to slovo nepoužil. *5* A vůbec jsem nechtěl rozpoutat hádku natož diskuzy *13* myslel jsem to upřímě ze srandy *1* *1* PS: Děkuju za tvúj názor sice mě trochu zaskočil ale beru tě za slovo *4* *3*
  • Jedeme dál!

    Čau lidi, vždycky jak poslouchám TR, nebo jak říkám já, pro mne bývalý NW tak si říkám ty krávo PROČ?!!! Bacha to není urážka! Na jednu stranu se nedivím, že už ji nechtěli, protože opravdu co dělala poslední dobou, to bylo až dost, ale zase.... Pro mne je nazapomenutelná, má nádherný hlas, což se o Anette říci nedá a ten šatník!!! Dobře taky hezky zpívá, ale na můj vkus má strašně jemný hlas a většinu písniček v podání TR nemá šanci zazpívat. V jiných debatách se dohaduji o tom, že s odchodem TR z NW si vzala něco sebou, co už tam nikdo nedá. Písničky budiž někdo odzpívá podle sebe a svých možností, ale ten člověk, ta osobnost, ta už tam prostě není. TR dokázala rozproudit dav, vyvolat tu atmosféru, nikoho nebylo třeba povzbuzovat. To prostě dokázala jenom ona. Nicméně TR je super zpěvačka a jsem ráda, že nezahálí na vavřínech a jede dál.
    • Re: Jedeme dál!

      Přesně tak.......máš pravdu...Anette nemá ten hlas co Tarja....už je to jiný není to NIGHTWISH co bývali...má docela v pohodě jhlas ale jak říkáš moc jemnej !!!Jednou sem koukala na youtubku a poslouchala sem Tarjiny písničky ještě když byla s NG....a třeba dám příklad fantomu operu zaspívala o oktávu níž ....nene to jako se nedá srovnat s Tarjou tro ne!!!Mě se chtělo už aji brečet dyž sem to slyšela !!!NWM ale myslím že to s ANETTOU dlouho nedotáhnou!!!! *7* *9*
  • Tarja

    Tarjuska nasaaaa bohyne...Aneta at tahne do haje. A nightwish bez tarji taky :)
    • kajman

      Re: Tarja

      Hele máš recht Alexi Anetě to vzšlo tak maximálně s Rasmusema a Nigtwish bez Tarji už není Nightwish. *13* *13* *5* *5* *10* *10*
    • narcisa

      Re: Tarja

      souhlas!!!!!!!
  • Tarja is the best

    Mám ráda Tarju už hroooozně dlouho a trošku mě omrzelo když jsem se dozvěděla že už v Nightwish nebude zpívat.Pro mě to byl the End.Naštěstí sem furt kontrolovala net a četla ty zvěsti o novém albu které chystá....Moc vážně sem to nebrala,dokud sem neshlédla na youtube její nový singl I walk Alone,který se mi okamžitě zalíbil a já si hned musela najit cele album.Dnes ho poslouchám stále dokola a nemůžu přestat, a na kuňkání té slepice Anette (možná mě její fandové pošlou nechat vycpat,ale já ji faqt nesnesu) tak to nemůžu ani slyšet.
    Prostě Tarja is for me the best of world. *3* *14*
  • Kajka

    Tarja je jen jedna a nikdo ji nenahradí Tarjo vrat se... *9*
  • MoR

    TARJA TURUNEN na MoR 2010!!!
    • minka

      Re: MoR

      Jak jsem si to přečetla na stránkách MoR, zamrazilo mě *4*
      • Re: Re: MoR

        a co mě... já jsme ultra Tarjafanatik
        a když jsem si přečetl, že tam bude s celou Zlínskou filharmonií, myslel jsem, že vyletím z kůže *14*
      • methalka

        Re: Re: MoR

        super!!!! hey na jaká je to ae stránka?? *7* pls já fakt nwm.. *3* *1*
        • Re: Re: Re: MoR

          http://www.mastersofrock.cz/www/ind ex.php?viewitem=3932
          • Re: Re: Re: Re: MoR

            děkuji moc
  • Tarja

    Tarja je mnohem lepší než Anette. Anette je moc ukvičená...Tarja sice nemá tak dobrý písničky jako Nightwish ale je rozhodně příjemnější poslouchat Tarju než Anette. Taky se Tarja aspoň oblíkala tak že se to hodilo do metalový skupiny..ale džínová minisukně(Anette) asi nebude to pravý... *13* xD
    • Re: Tarja

      No to rozhodně!To,co je na cédéčku nejvíc slyšet je zpěv a když se změní zpěvák,změní se od základu i kapela.takže by se měli přejmenovat.a lidi,neřikejte mi,že spojení gothicmetalový hudby a popovýho zpěvu se da poslouchat.
  • nej hlas

    Tarja-pojem sám o sobě! Jen se vysloví toto jméno ihned se mi vybaví nádherný čistý až mrazící hlas, a k tomu dokanalý celkový vzhled!Chtělo by to více takových zpěvaček nejen pro uši ale i oči *14*
  • Vyhazov

    Mě pořád strašně štve, jak musím poslouchat nějaký chytráky, že si Tarja vyhazov zasloužila. Já vím, je to už víc jak 5 let, nicméně fámy se šíří dál, jen proto, že si někdo přečte jeden dopis, ale dál se o věc už nezajímá. Nikdy jsem totiž neslyšela, ani nečetla, že by si na Tarjino chování někdo stěžoval, ať už z řad fanoušků, nebo reporérů atd. Zato ,,Svatý,, Tuomas je z obliga. Hlavně, jak se odvolává na to, že Tarju zná od malička, ale aby jí, jako chlap, řekl do očí: ,,Hele, štveš mě, končím s tebou" to ne. A smutný konec Samiho Vanska je taky v podobném stylu. Tomu to ale sdělil přes manažera. Podle mě byl opravdu největším problémem Tarjin manžel Marcelo, ale spíš z důvodu zklamaných Tuomasových ambicí, mít Tarju jako něco víc, než jen zpěvačku ve skupině. Asi tři měsíce před vyhazovem s ním Marcelo mluvil, že jeho city k Tarje jsou zbytečné, a to byl začátek konce. A ty Tuomasovy směšný argumenty z dopisu-nerespektování fanoušků, vytržené věty z kontextu atd. K smíchu! Popravdě Tuomasovi bych nevěřila ani dobrý den, jaká je to sketa!Ale dneska už ani není čeho litovat. Tarja má super našlápnotou kariéru, ale NW je mi fakt líto. Jde to s nima z kopce *9* Omlouvám se za mega příspěvěk, ale teď jsem se rozčílila na nějakým jiným fóru, a kde jinde bych si měla postěžovat, než tady *3*
    • Podle mě je to taky tak-Tuomas je namyšlenej trouba kterej se Tarje ani Samimu neodvážil říct do očí že je už nechce..srab jeden!!!Tarja by podle mě určitě taková nikdy nebyla...Je to přitroublej srab co za těch 9 let v Nightwish nedokázal zbalit Tarju(ještě že se tak nestalo *6* ) a pak se naštval protože se zamilovala do Marcela...Tak jí vykopnul..ŠMEJD!!!
    • Re: Vyhazov

      Úplně s tebou souhlasím. Ten "vyhazovací dopis" byl totální hnus. Nejhorší na tom je to, že Tarja Nightwish zakládala a pak ji vyhodili přivandrovalci. Doufám, že mně z firmy nevyhodí skladník!!! Byl jsem na jejím koncertě ve Zlíně 2008 a byla víc než skvělá. Je to úžasný děvče a já jí moc fandím a miluju jeí zpěv - na jedničku zpívá Tarja, na dvojku pánbůh a na trojku ten zbytek - a to ještě s bídou. Měj se hezky a kdybys potkala Tarju, dej jí za mně pusu!!!!:-))))Ahoj
      • Re: Re: Vyhazov

        Hej, to jsem fakt ráda, že jsem taky narazila na někoho se stejným názorem. Teď samozřejmě nemyslím její zpěv-ten se snad líbí většině, ale tu trapárnu s dopisem:-) Pokud chceš poznat i stanoviska "Tarjina tábora", resp.jejího manžela, tak vřele doporučuji přečíst jeho odpovědi na otázky fans z celého světa. Je to opravdu zajímavé počteníčko:-) Taky se měj fajně,a třeba se někdy na koncíku sejdem. Ostatně v tom Zlíně jsme byli spolu- bylo to poprvé, co jsem Tarju viděla živou:-))))
    • Re: Vyhazov

      Mě zase rozčílil tvůj příspěvek, haníš Tuomase a hájiš Tarju jen proto, že jsi fanoušek Tarji. A jediné co opravdu víš je info z dopisu. Nightwish nikdy veřejně své pocity nikde opravdu nesdělovali a mě by strašně zajímalo, kdy jste lidi byli u toho, když Tuomas vyznával city Tarja, kdy Tarja myslela jen na prachy a tahala si sebou manžela apod. Já respektuju a vážím si obou, bez Tarji by Nightwish nebyli nic a bez Tuomase by nebyla nic Tarja. Kritizovat, hanit a tvrdit, že rohle je opravdu pravda pravdoucí můžou jen oni sami. Tvrdíte, že Tarja je na tom líp než Nightwish a nebo naopak..A není to jedno? Poslouchejte si co chcete, ti co tvrdí, že Tarja je na solo bezkonkurenční by měli snad být rádi, ne? Já taky něco nemám rád a nelezu pořád někam, kde to je kde to můžu kritizovat, to umí každý. Prostě to ignorujte...A ano, já vím, jsem debil, co se nemyje, je hluchý, retardovaný a je totálně mimo jen proto, že nesouhlasí s bandou puberťáků, kteří se chytli témata, které začlo ještě, když se drželi mamčiných sukní!!
      • Re: Re: Vyhazov

        Tak se běž vole vysprchovat, ale čím umyješ ten svůj debilní mozek, to bohužel neporadím, vůbec se divím, že takovej dement umí zapnout PC a ještě něco někam poslat - inu, zázraky se dějí!
      • Re: Re: Vyhazov

        Tak pokud ti Tuomasovo chování ke svým přátelům přijde v pořádku, tak jsi vážně retard. A velmi se mýlíš, když tvrdíš, že znám akorát info z dopisu, právě naopak! Co si myslet o tom, když vidíš soukromou fotku, pořízenou v druhé části turné Once, kde se Tuomas k Tarje tulí, jako by byla jen jeho- jestli takhle vypadají "dlouhodobé problémy" tak už fakt nevím! A co jsem viděla dokument za End of an Era, tak jediný hnusný chování, který jsem zpozorovala, bylo to kluků vůči Marcelovi. A mohlo by se takhle psát dál. A myslím, že jediný puberťák, který tady je jsi ty a tobě podobný, který poznali NW v Esu s Amaranthem, a je to pro ně upa nej grupa, aniž by znali, byť jen základní fakta o téhle skupině. Jasně, vím, že už je to dlouho, ale lži umírají pomalu!
    • hatees

      Re: Vyhazov

      myslim ze valna vetsina zde stebou stoprocentne souhlasi... *3* (ja teda urcite)
      • Re: Re: Vyhazov

        Díky za podporu *4* Už jsem se bála, jak se tady nahromadí reakce typu, že jsem k... a p... a podobně *1* Naštěstí mezi Tarjiny fanoušky se řadí inteligentní lidé, kteří to mají v hlavě v pořádku. *3*
        • taky souhlas *2*
    • Re: Vyhazov

      NW mají, co chtěli a dobře jim tak... Mají to, co si vybrali. A Tarji je teď určitě taky líp!
      Tedy máš naprostou pravdu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit