Přejít na výpis diskuzí

Tarkan

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • turecká menšina v Německu.

  • Tarkan je jedinečný,je užasný,obdivuji ho pořád.... *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tarkan je jen jeden,bohužel,krásný člověk,úžasný zpěvák,charismatická,originální,orientální osobnost,naprosto výjimečný,jedinečný a nesmírně přitažlivý jedinec,který má osobní kouzlo pro tolik lidí,různé orientace.Pro mě ztělesňuje ideál muže,kterého budu navždy obdivovat.Forever Tarkan!!! *14* *14* *14*
  • Fanoučci z Česka, spojme se a dokažme, že i v Česku má Tarkan své fanoušky, které ho miluji a čekají na jeho příjezd: https://www.facebook.com/tarkanCZ ♡
  • tara2015
    Je naprosto úžasný.Už jsem myslela že mě nic neohromí ale TARKAN mě úplně rozhodil.Tolik temperamentu se jen tak nevidí. *3*
  • TARKAN je proste uzasny,navstevuji kazdy rok Turecko,je to jako pohadka Tisic a jedna noc.Tarkana si poustim dost casto a vzpominam na tu krasnou zemi.Rada bych se zucastnila jeho vystoupeni 2
  • *14* *14* Seni seviyorum Tarkan!! Çok güzel o yeşil gözler,saç,dudak...HER ŞEY! Canım benim sadece sen için bana çok daha nasıl güzel Hiç kimse sadece Tarkan benim! *4* *14* You in my heard,in the soul anywhere...ít´s my World! Only you som beautiful very your eyes and all (AMAZING) SUPERNATURALY!!! *14* *14* Only you!because I Love You! *13* *14*
  • martina.mahtion
    Zdravim...Je něco nového o božskem Tarkanovi?Rok 2014 a nikde žádné zprávy.Je fajn číst že ženy maji stále šanci:D,i když je 1:1000 000 000,že bychom ho potkaly:D Ach jo *14* Tak ať žije náš Pan Božský! *1* Prosím cokoliv nového někdo bude vědět,napište dik:D
  • TARKAN NENI HOMOSEXUÁL!!!! Vím to jistě ze spolehlivého zdroje ;)... takže dámy máte šanci :D :D :D
    • Ano. Není. Vím to jistě. A nepotřebuji na to žádné jiné zdroje. :-)
      • A je!
  • pesničky má skvelé (aspoň pre mňa), ale on je ešte lepší, je kráásny *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit