Přejít na výpis diskuzí

Tarkan

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takan je prostě nej nej nej lepší a nejhezčí *14*
    • Re:

      je krasny a sexi...............chcem ho
      • Re: Re:

        Holky a vite ze je gey...? priznal se k tomu...
        mam ho rad uz 13let. *14* ani tomu sem skoro neverim... *14*
        • Tarkan

          Gey tedy není... Česky moc neumím...Sem z Türky..vím ze není... *13* ty to asi nevíš..
  • Tarkan je jen jeden,bohužel,krásný člověk,úžasný zpěvák,charismatická,originální,orientální osobnost,naprosto výjimečný,jedinečný a nesmírně přitažlivý jedinec,který má osobní kouzlo pro tolik lidí,různé orientace.Pro mě ztělesňuje ideál muže,kterého budu navždy obdivovat.Forever Tarkan!!! *14* *14* *14*
  • Tarkan?

    Jestli tohle bude číst někdy nějaký můj kamarád nebo kamarádka, tak mi jako dárek Tarkana uneste a přivažte k posteli. Ale nejdřív ho ostříhejte a nechte mu strniště *takový ten nadržený smajlík* :D
  • antidicaprio

    tance

    v celku dobrej zpěvák ,krásný písničky na břišní tance :-)tancuju na:kiss kiss,bounce a just like that ,paráda *4* *1* *1*
  • super zpěvák

    Tarkan=skvělý zpěvák a moc moc sexy chlap. *14* *14* *14* *3* *3* *8* *8*
  • tarkan

    Nejvíc sexy chlap, jaký kdy chodil po planetě... A to beru v potaz všechny Orlando Bloomy a Brady Pitty... A nevymluví mi to nikdo!
    Chcete odkazy na CD... hmm... mám, nemám... Tak já budu moc hodná: http://www.rapidlinks.co.uk/showthr ead.php?p=32302
    A slintáme dál... *5*
    • Re: tarkan

      Máš absolútne pravdu v plnom rozsahu.
  • Fanoučci z Česka, spojme se a dokažme, že i v Česku má Tarkan své fanoušky, které ho miluji a čekají na jeho příjezd: https://www.facebook.com/tarkanCZ ♡
  • xbos83

    Tak konečná oprava - Fakt!

    Přátelé tak teď už na 100% nové album Tarkana Adımı Kalbine Yaz vyjde 29.07.2010. Můžete se těšit na 13 skvělích písniček! *4*
    • xbos83

      Re: Tak konečná oprava - Fakt!

      OBSAH nového alba:
      1. Sevdanın Son Vuruşu (Single 2010)

      2. Acımayacak,

      3. İşim Olmaz,

      4. Kayıp,

      5. Öp,

      6. Adımı Kalbine Yaz,

      7. Sen Çoktan Gitmişsin,

      8. Usta-Çırak,

      9. Acımayacak Gurcell Club Mix,

      10. Adımı Kalbine Yaz Ozinga Club Mix,

      11. Sevdanın Son Vuruş Suat Ateşdağlı Mix,

      12. Öp Gurcell Club Mix,

      13. Sevdanın Son Vuruşu Kivanch K Mix.
  • dzina5111

    TARKAN

    TARKAN má najkrajšie pesničky zbožňujem ho je môj favorit. *14*
    • Re: TARKAN

      Myslím,že ho zbožňuje naprostá většina lidí,nejen v Turecku.Já,od první chvíle co jsem ho slyšela,tak jsem nepochybovala o jeho genialitě,o jeho nadpozemské,přímo božské originalitě.Pro mě je kouzelný,jedinečný,sexuálně naprosto neuvěřitelně přitažlivý muž,myslím že je ideální idol pro obě pohlaví.Přála bych mu krásný život,jsem moc šťastná,že tu pro nás je.Myslím,že se stane legendou a nesmrtelnou osobností ještě za svého života.Více takových Tarkanů nejen v Turecku!!!Turci máte být na koho pyšní!!!Je to Ježíš Kristus 21.století.Silná,krásná,charism atická osobnost.Ať žije věčně!!! *3* *3* *3* *3* *13*
  • pavlovsky84

    TARKAN

    Miluji Tarkana už mooooc dlouho cca 14let, má krásné písničky, moc bych se chtěl dostat na jeho koncert, byl bych šťastný kdyby přijel do ČR.. vým jen že to natočil klyp sikidim ktrý se točil na barandově..
    miluji jeho hlas, hudbu a dokonalí vzhled..
    Také jsem zjistil že má i svůj parfém, jen nevím kde se dá koupit nemůžu ho na netu nikde najít.. pokud někdo ví tak budu moc vděčný za radu..
    Doufám že jednou zavíta i knám..
    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit