Přejít na výpis diskuzí

Taylor Momsen

OSOBNOST 27.1.2008 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ♥♥♥ nádherná! miluju ji *14*
  • je moje nejlepší rocková zpěvačka kdo se mnou souhlasí tak pište a mám ji moc moc ráda jako rockovou zpěvačku *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *2* *2* *1* *5* *5*
    • Souhlasím! Je nejlepší
  • Škoda, že se tak změnila, předtím byla mnohem lepší *13*
    • Nevím proč, pořad je to ta samá Tay. Pořád je to ona.
  • <3 Miluju jí
  • Jo tak Taylor povazuju za moji nejoblibenejsi zpevacku,ikdyz bych ji nemusela poslouchat furt do kola a uz se nehorazne tesim na jeji novy album co ma vyjit :P
  • Oblíbila jsem si jí natolik, že vždy když poslouchám písničky tak jen The Pretty Reckless.. Změnila mi život.. Škoda že sekla s herectvím, myslím si že byla dobrý i v tom.. Prostě Taylor Momsen Forever ♥
    • Souhlas! Taylor znam sice teprve asi dva roky ale naprosto mi zmenila zivot! Diky ni jsem konecne nasla sve ja Zboznuju Taylor!! <33
      • Přesně tak :)
  • Pamatuju si jak ještě byla mála holka a hrála ve fimlu Grinch :DDD tak byla nejlepší a tet? :(( se o dost změnila nemám ráda to co se z ní stala připadá mi jako nájáká ště**a
    • Sama si št*tka s velkym Š!! Nevíš nic o tom proč a jak se změnila, to ví jen ona sama. Tenhle styl je v Americe úplně normální, podívej se teď např. na Miley.. A pak sem piš kdo je št*tka!
      To jen zaostalym debilum z ČR přijde tenhle styl zaosalý 100 let za št*tkama!!! *1*
  • Každé ráno, než jdu do školy, poslouchám skupinu The Pretty Reckless a takhle to mám už nějak půl roku. Stále je miluju a Taylor vděčím za ukázání světa opravdové hudby. Než jsem si pustila písničku Make me wanna die, poslouchala jsem samé popové sra*ky. To se ale změnilo a teď poslouchám skupiny jako Bullet for my valentine nebo Green Day a to díky ní.
    Miluju tuhle divokou holku!♥♥
  • To že sekla s herectvím byla nejlepší věc, kterou udělala... Samozřejmě ke Gossip girl, a tak patří, at at už je její vzhled sebe víc mrtvolný, mývalí, pandí a Bůh ví co XD Má obrovský potenciál a strašně jí to sluší...
  • martulish13
    všechno nejlepší Taylor!!!! *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit