Přejít na výpis diskuzí

Taylor Momsen

OSOBNOST 27.1.2008 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele není Taylor už 19? *8*
    • Jaj
  • Chcete vědět žhavé news o Taylor a její skupině The Pretty Reckless? Chcete si prohlédnout její filmografii a fotogalerii? Chcete vidět videa s jejím úžasným hlasem at už oficiální nebo z koncertů? Chcetese dozvědět, co o Taylor píše bulvár? To vše a mnohem více najdete na www.iheartmomsen.blog.cz ! Každodenní přísun článků! Hlasujte v anketáchm pište komentáře, stante se mým SB! Těším se na vás *4*
    • Kdyby byl ten blog funkční, tak možná jó
  • Taylor je úžasná,ze začátku jsem jí nemusela ale má skvělí hlas a to u hodně hvězd neuvidíte..Lady Gaga je závislá na upravování hlasu..slyšely jste jí na živo??já jo a byl to děs až se mi zhnusila..Taylor nato má a já jí držím pěstě at jí to vydrží!!! *14* *1*
  • Všechno nej!

    Všechno nejlepší!!
  • afis

    Happy Birthday Taylor!

    Taylor, řeju ti vše nej,hodně štěstí, zdraví, lásky , štěstí a úspěchu nejen v soukromém ale také ve veřejném životě♥
  • Why?

    No páni viděla sem jí v první sérii v superdbně.Tam sice vypadá jako hodně mladá, ale hrozně jí to slušelo. Proč je teď tak zmalovaná?
    • afis

      Re: Why?

      Protože je to její styl, pokud se chce prezentovat jako rocková star, tak určitě nebude tou nevinnou Jenny v 1.séri GG.
  • afis

    Taylor Momsen birthday project

    Ahojký...rozhodla jsem se, že bych mohla udělat takový projekt od nás fanoušků...cílem je aby jsme Taylor dostali k nám popřípadě na Slovensko...pro více informací, jak se k projektu zapojit najdete zde: http://iheartmomsen.blog.cz/1105/ta ylor-momsen-birthday-project
    Před em říkám, že tu nejsou těžká pravidla...jen aby o nás Taylor věděla :)
  • Hlavní fotka

    Ahoj, nemohl by jste někdo upravit tu profilovou fotku ? Tadle je děsná *1* *9* *4* dík ...
  • terr.bieber

    ..

    Taky bych chtěla být tak dobrá jako ona-Být zpěvačkou Herečkou..:]
    • Chtěla bych mít tak skvělý hlas a postavu
  • intoska

    Haha

    Neexistující talent se vyvažuje podvazkama a korzetem...Pedofilové mají pré
    • Re: Haha

      Myslim že talentu ma víc než dost jinak by se tak daleko nedostala..s nemožnou hvězdou nic neudělate.. jeji pad by byl asi rychlý jako třeba pokus Paris Hilton o zpěveckou dráhu.. ale tahle holka je něco jinýho..má talent , styl a šmrnc.. *13* *3*
      • intoska

        Re: Re: Haha

        Jo daleko se dostala....dneska se dostane daleko kde kdo,to není o talentu,ale o tom,jak moc do lidí média nahustí,kdo je super.Co se týče nemožných hvězd...jak dlouho myslíš,že bude slavná?Možná se udrží trochu dýl,možná po ní za rok ani pes neštěkne.A jestli je tohle styl,pak můžu Taylor pogratulovat,že začala s kariérou šlapky v tak nízkém věku...Ale jak chcete,tohle je jen můj názor.Neútočím tím na fanoušky,spíš na celou mašinérii kolem "úžasných" hvězdiček,které si pletou hudbu se striptýzem.
        • Re: Re: Re: Haha

          Zajímalo by mě jestli jsi vlastně slyšel/a některou její písničku. Ta holka talent rozhodně má. A o té šlapce v nízkém věku, tak nosí odvážné hadry, to k rock&rollu patří. Neřeknu kdyby zpívala na dětských besídkách...Je to taková dnešní Cherri z The Runaways,té tehdy bylo patnáct. *5* *17
          • intoska

            Re: Re: Re: Re: Haha

            Nemyslím si,jsem zvědavá jestli si na ni za rok,dva někdo vzpomene
            • 1Danielle1
              Netuším proc mluvis o budoucnosti . ale proste ted se ji daří a to je nejlepší .. a jelikž se zpelšuje a zlepšuje . tak ma mnohem vetci šanci . nemam rada Britney Spears . kdyz ta zackla zpivat byla hned hvezdou pak spadla do ruznejch sracek . a pokazdy s evratila . a tim ze je Taylor mlada ma na to hodne velkou sanci . a je mlada a to proste dnesni svet miluje . je mlada,sexi,ma styl a je sva . a jejim stylem na sebe upozornuje . a ja myslim ze je dobre .. kdyz se slika . je to ONA . provokuje upozornuje . zivi ji to . ne kazda mlada hvezda si tohleto dovoli . a v ROCKU de o to aby v tom byla divočina a divoká ona je . . takze mylsim ze oni neslysime naposled . a K*** co je moku do budoucnosti ted tu proste je . *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit