Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je super

    nej moderátorka
  • Terezko seš super ;)

    Teezka je super holka,která se dostala z tak děsný životní situace..a moc jí fandim..no to nakonec asi my všichni co :D
  • ahoj terezko mooc ti fandim ses super moc bych chtela abys ses mi ozvala mej se hezky a ozvi se
  • Ahojky

    Ahoj Terko, moc Ti fandím, jsi prima, zvládáš vše s přehledem.Potřebovala bych Tvou radu.Ahoj a držím palečky.
  • čau

    jsi super Teri
  • Terý si super strašně ti fandím seš nejlepším Proti tobě je Leoš Mareš trapná 0!!!!!!! Dršse Lucka
  • ahoj

    Ahoj Terezko máš eště nějaký dítě? Ahoj
  • Terezka je výborná televizní moderátorka. Hodně dokáže zaujmout taky v rádiu. Má krásný hlas a s hlasem dokáže skvěle pracovat. A když moderuje v kvalitním rádiu, tak výsledek je pochopitelně výborný.
  • Ahojte!

    Mila Terezka velmi sa mi paci vasa relacia v ktorej ste moderatorka som tvoja velka obdivovatelka a chcela by som si s tebou pisat ale nemam tvoju mailovu alebo normalnu adresu aby som sa ti mohla ozvat si môj idol.... pa a napis mi prosim adresu čakam tvoja Rena
  • Terezka je už zase ve výborný moderátorský formě. Navíc je to moc hezká žena. Na fotkách jsme se mohli přesvědčit, že je celá hezká. Přeju jí hodně štěstí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit