Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tereza

    Milá Terezo, včera jsem shlédla na ČT 1 pořad o Vás a Vašem boji s drogou. Vypadáte velice křehce a zranitelně, ale myslím, že máte již vyhráno. Líbila jste se mi při moderování Vyvolených. Fandím Vám. Držte se. Jolana
  • Milá Terezko, mám Tě moc rád, jsi krásné, chytré a inteligentní děvče. Prosím Tě drž se. Právě jsem shlédl pořad na ČT 1 o Tobě. Moc si Tě vážím, měl jsem Tě vždycky rád a bolel mi Tvůj marný boj s drogou ale dneska jsem si jist že jsi vyhrála, díky bohu. Bůh Tě miluje a byla by Tě škoda. Co bylo bylo, jsem rád že jsi v pořádku a jsem stále s Tebou. Tvůj příznivec Karel (63 let)
    • nika1979

      Re:

      dnes. bude nova slavy 15 prvni kroky budetam terka pegnerova . jak ještě uvaděla eso, a mnoha////////// dalšich osobnosti.cz z 80. 90. 2000. atak dale
      jeto v 20:00 hodin. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • já sní souložil když brala drogi
    • Re:

      jo jasně frajere!!!!!!!!!!
  • rada

    Precetl jsem si clanek na netu o poskozenych jatrech.Mozna rada jaterni bunky regeneruje klanopraska cinska,jinak schizandra ,jsou i dalsi rostliny s latkami regenerujicimi jaterni bunky.rostliny nekdy umi zazraky ,pokut jz jste to zkousela tak skoda,je to lepsi jak o jatra prijit.Mirek
  • nekuř tolik... :)
  • Ahoj,Terezko,moc ti fandím a obdivuji,že ses dokázala vrátit.Tvé moderování Vyvolených bylo bezva,citlivé ale i akční a mělo spád.Díky tobě to mělo št´ávu,pro mě jsi vítěz ty.Hezké vánoce a vůbec všechno.Lenka
  • obdiv

    Milá Terezko,byla jsi jedinečná při moderování Vyvolených. Svým pochopením s jejich momentálním rozpoložením jsi jim nesmírně pomáhala. Obdivuji Tvůj NÁVRAT a věřím, že Samuel na Tebe bude hrdý. Díky a vše dobré. Superbabča (tak mi říkají vnoučata).
  • obdiv

    milá a krásná Terezko, tvoje včerejší vyznání tvému synovi v přímém přenosu mě dojalo a musím přiznat, že poprvé dohnalo k tomu napsat populární osobnosti. jsi báječný člověk a moc jsem ti držela palce, abys vyhrála svůj těžký boj a tobě se to podařilo, jsi silná holka a já ti věřila. Báječně si zvládla moderování vyvolených, nepatřilo mezi mé oblíbené pořady a koukala jsem na ně jen, abych viděla jak jsi den ode dne úžasnější. Držím palce, ať ti vše vyjde i v osobním životě. Přeji moc a moc zdraví a štěstí. pa Monika
  • Terezce

    Ahojky Terezko, jsi skvělej človíček,kterej něco dokázal...máš můj obrovskej obdiv. Hrozně moc ti fandím a hlavně bud taková jaká jsi. Sluší ti to!!!!!!!!!!!!!! Drž se a nenech se ničím otrávit...!!!!!! Mám tě moc ráda!!!!!!!!!!!!!!!
  • Máš můj obdiv :o)

    Zůstaň taková jaká jsi! Dokázala a ukázala jsi víc než ti, co si jen pro svou slabost se musí projevovat urážkami a ponižováním druhých aby se sami zviditelnili, nic jiného asi neumí a nezbývá. Držím Ti palečky mám Tě moc rád. Pavel :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit