Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čubka

    Největší kráva co je v televizi. Uřezat jí ruky, kdoví čím by máchala.
    • Re: čubka

      Víš, co by řekla Terezka na tvůj názor.Děkuju.Víš, co říkám já:tvůj příspěvek je odraz tvé inteligence.Typuju to něco mezi 60 a 70.Asi na úrovni ryby. *4*
  • Terezce

    Terezo, moc Tě obdivuji za to co jsi dokázala ve Vyvolených a nejen tam.I Tvoji zásluhou sledujeme celá rodina toto šou. Jsi velmi šikovná, milá a opravdu hezká mladá dáma. Dokázala jsi co málokdo dokáže. Jen tak dál !!!! Držím Ti palce. Hana
  • drogi

    ahoj Tery,tak co jak to stebou vypada ja bych potrebovala poradit
  • Myslím, že Terezka je ve formě! Určitě se nedá!!!
  • Terezko jsi supr nedej se
  • Terezko, nedej se

    Terezko, byla jsi skvělá, chápu Tvou situaci. Musel to být fičák. Zvládli jste to se slovenským kolegou na výbornou a dokázala jsi, že jsi profík. K Vyvoleným na Slovensku. Terezko, nedej se. Což ostatně děláš od začátku tohohle, na moderování náročného pořadu. Moc si Tě vážím, Terezko. Jablko nepadlo daleko od stromu Borise Janíčka. A jsem ráda, že to konečně víš.Mám Tě moc ráda, Terezko. A drž se. Jsi skvělá, přirozená, citlivá. Nenech se ničím a nikým otrávit. Vydrž do konce a hlavně potom. Přeji Ti moc štěstí. Zdraví Tě Jana
  • Teri,jsi bezva!Držím palce ve tvém osobním i pracovním životě. Ale myslím,že by ti to ještě víc slušelo bez piercingu!
  • dieta

    ahoj Terezko, včera si ve Vyvolených radila Monice nějakou dietu s vodou s citronem. Nemohla bys mi dát více informací. Děkuji
  • Syn ?

    Co řekne syn až se podívá na internet a na seznamu zadá tvoje jméno , prohlídne pár odkazů a najde 3 fotky z Lea , moc ti fandim jsi nejlepší jen tak dál doufám že povedeš i VyVolený 2
  • Ahoj kotě

    Seš fakt kus ale co si řekne jednou tvůj syn až se koukne na internet?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit