Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terezka má dneska 40,všechno nejlepší *14* *4*
  • jsi moc fajn *2*
  • VeriLolu
    Terka Pergnerova *14* *14* *14*
  • Moc fandime Terezce a litujeme,ze se objevuje na obrazovce tak sporadicky. Ted jsme si ji uzili alespon ve Vyvolenych. Moc ji to tam sluselo, byla skvela ! Doufame, ze se brzy ukaze na obrazovce a v dalsich Vyvolenych. Ta k nim patri. Je zkratka fajn.
  • Terezko,jste fakt moc dobra a nikdo by to tak nemoderovaljako Vy...jste nejlepší,Agáta na noční shpu překvapila,ale Bouček mne zklamal,asi hoporad někde vidíme a je opotřebovaných...děkujeme za Vas přirozený projev,pěknou češtinu,noblesni oblečeni s jakymhonosite,máme Vas rádi..tři starší obdivovatelky...
  • Milá paní Terezko
    moc Vám to sluší a já Vám strašně moc fandím tak jako jsem Vám fandil vždycky. Je mi 60 roků a na Vyvolené se koukám zase znovu a můžu za sebe říct,že jinou moderátorku bych tam nechtěl. Jste prostě skvělá nejlepší!
    Jenom mám takové přáníčko jestli by jste mi neposlala nějakou Vaší fotografii z Vyvolených s Vaším vlastnoručním podpisem,velice bych si ji cenil. Děkuji Vám Karel
    karel6503@gmail.com
  • Všechno nejlepší,Terezko *3* *4*
  • Ona umí vážně skvěle moderovat.
  • Terezko,jsi bezva,moc hezky si vedeš.Jen vyřidˇtomu Jirkovi ve Farmě,že je to největší Hajzl co tam byl a je a pomlouvá ostatní.Hraje si na slušného a je to falešný darebák.
    Ta jsi v životě hodně dokázala a fandím Ti.Omlouvám se,že Ti tykám,ale mohla bych být Tvojí babičkou. Moc Tě zdravím a přeji všechno krásné.
  • Milá paní Terezko, chtěla bych Vám říct, že jste nejkrásnější z celé Farmy! Jste prostě teď taková vyzrálá a vyzařuje z Vás specifická krása, což dělá taková ta životní moudrost, k níž člověk dospěje jen na základě strádání a životních omylů a kopanců, ten, co si celý život jen „válí šunky“ a jezdí na dovolené, k ní rozhodně nedospěje. Jenže ho to obvykle tím pádem ani nemrzí!!!
    Tak strašně Vám fandím, můj syn k tomu taky přičichl (ne k heroinu, ale k pervitinu), teď je jeho miláčkem "pouze" marijánka, svého času ještě v Olomouci jsme nevynechali ani jednu neděli kvůli Esu, teď se zas dívám kvůli Vám na Farmu. Všechno už jenom NEJ, máte ve mně velkou příznivkyni. Ti, o kterých jsem mluvila výše, těmi jsem myslela např. Chalupovy (kdysi hlavní dramaturg vysílání pro děti a mládež Jiří Chalupa, studio Kamarád), je to ten nejhorší Pražák a chlap, kterýho jsem v životě poznala, vůbec jsem to netušila, stěhovala jsem se do Prahy za jeho o sedm a půl let mladším bratrem, ing. Ladislavem Chalupou, a jsou z nás nepřátelé na život a na smrt, zrovna tak je příšerná jeho žena Růžena a dcera Monika. Takovým lidem přeju jen to nejhorší. Vám jen to nejlepší! Pa a pusu!
    Jana Květoňová, rozená Olomoučanka, po velké povodni přestěhovaná do Prahy, dnes Odoleňanka (Odolena Voda), 58 let *4*
  • Je pravda že udělala chyby, které už nejdou vrátit zpět, a jsou věci které my ostatní nepochopíme.Ale přestaňte soudit někoho koho neznáte a nadávat jí. Jo napsat to umí každý. Je to sice Váš názor ale to už mnozí přehání, tak je jasný že se to na ní podepsalo tedy na vzhledu , ale je pořád úžasná moderátorka. A že má roli takovou nebo onou. Nebyla ze začátku dobrá matka ale snaží se postarat o děti jak jen může. To je můj názor opět. Já jí obdovuji už jen z toho důvodu že to překonala a že žije normalní život.Nikdo není dokonalý a to co stalo Tereze se může stát komukoli. Takže laskavě nesuďte ji a radši jí držte palce v tom ať vše zvládne a je pevná v rozhodnutí že drogy jsou už pro ní minulostí.
  • no kikino ta se změnila zapoměla nato a ty ji to musíš připomínat moderuje jde ji to skvělé ten kuba je falešnej homouš ten tam nemá co dělat
  • Text Vašeho příspěvkuahoj terezo moc si mě překvapila mám tě moc ráda že uvádiš tu farmu doufám že tam odejde ten kubí co se zamiloval asistenta režie měl jít přič oba ten se chová jako hulvát toběto taky překvapilo že je *12* fandím ti dej kubovi těškou otázku
    děkují
  • Terezo, sorry, ale fotky, zachycující tvou kariéru, tu nejsou všechny, viď?
  • Tereza se mi vždycky líbila v Esu, byla fakt skvělá, myslím,že je to jedna z nejlepších českých moderátorek,to se musí uznat. Jen mě mrzí,že po těch drogách vypadá jak troska. Ale má můj obdiv za to, že se dokázala zvednout a jede dál. Na moderátorských kvalitách ale nic neztratila.
  • Terezo, jste inteligentní a krásná žena. Vaše "zakopnutí" jste zvládla. Držím Vám palce a doufám, že Vás uvidíme na obrazovce často.
  • Myslím, že druhou šanci si zaslouží každý. Držím pěstí a přeji hodně štěstí . . . .
  • Terezko,všechno nejlepší k narozkám,hodně zdraví,štěstí a vše zvládni nejlépe co můžeš!!! Jsi báječná ženská a již dříve,když jsi uváděla Eso jsem Ti moc fandila.No a Vyvolení - ty byli s Tebou fantastické.Moc Ti to nyní sluší! A nedej na lidi co Ti píši.Zůstaň taková jaká jsi.Fandím Ti!!!
  • Davis: Ty nejseš lepší!!
  • Všechno nejlepší k narozeninám !!!!Hodně štěstí,zdraví!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit