Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj

    *14*
  • picasso

    dotaz

    ahojky Terko, děkuji ti že jsi mi tenkrát poslala svou fotku i s podpisem kterou bohužel již nemám nevím jestli se díváš na Primu kde jsem také vystupoval nikoli jako celebrita nýbrž jako soutěžící a zajímá mne Tvůj názor byl jsem v pořadu nic než pravda a rád tohle téma rozebírám když jdu do hospody s chlapama ale popravdě někdy mě to nejde o tom všem povídat, nevím jestli ještě pracuješ v radiu frekvence 1 jestli ano tak mi dej prosím vědět a taky nevím jestli se ti líbil takový malý obrázek který jsem kdysi maloval rád bych ti namaloval nový ale větší moc ti děkuji za odpověd frantisek.cernoch@seznam.cz 728615655 *3*
  • nika1979

    Re:

    dnes. bude nova slavy 15 prvni kroky budetam terka pegnerova . jak ještě uvaděla eso, a mnoha////////// dalšich osobnosti.cz z 80. 90. 2000. atak dale
    jeto v 20:00 hodin. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    Re: Re: Je to sprostý faul,

    jo užas. nej. odkaz, terce p. ja neumim uražet lidi plect jse, dosokromi osobnostem.cz. to fakt. nět nět. nět

    ******************************************* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ///////////
    da da da. yes yes yes nou *14* *14*

    *14* *14* *14* *9* *1* *8* *15* very gout
  • sbirka

    Ahoj! prodam sbirku clanku o Tereze. LINDAOLIVOVA@seznam.cz
  • nika1979

    Re: Drzim palecky....

    TOTO JSTEBOU SOUHLAS------------ ESO .LUBIKU ..........PAMATUJI ESO JE TO SUPER MAM TO STALE VHLAVĚ ZVLAŠTĚ PISNĚ JAKO OD ANGLICKEHO ZPĚVAKA DJ HERCE TEXTAŘE MASKERA.............BOYA GEORGA ALANA ODOWDA FENKY JŮ YES
    HELLLOU *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    Re: Re: TEREZKA!!!!!!!!!!!!!

    TEREZKA BAJEČNA DRŽIM PALEČKY AJEJIM DETEM ......SUPR MAMINEČKA............ SKVĚLA NEJJJJJJJJJJJJ
    NEJ SEM TIP ZAVISTIVI TO JE ME TABU TOHLE SLOVO
  • nika1979

    Re: Terezko Pergnerová

    PROČ JSI TU ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ODEJDY PRIČ..............
    ZBOHEM *9* *9* *9* *9* *9* *9* *5* *5* *13* *5* *5* *5* *16* *16* *8* *8* *16* *16*
    §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
  • nika1979

    Re: TEREZKA!!!!!!!!!!!!!

    TO JSTEBOU SOUHLASIM................ KDYŽ NĚKOHO NEZNA NEMA ODCUZOVAT,,,,,,,,,,,,,, MA SEBE ODCUZOVATI ......AT JSI TO SKUSI SAM.......GELIN............
    NOUKOMENT *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • artemida

    svátek

    Terísku, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. *3*
  • nika1979

    Re: terka

    nejjjjjjjjj modeatorka zpěvačka .supr užas.......... nain yes fenky jů
    ilove you iwant you posilam kisses terko .............. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Pro Terezku

    terezko všechno nejlepší k narozeninám.. Seš velká hvězda a strašně moc ti držím palce *14* *4*
  • Všechno nejlepší

    Dnes má Tereza narozeniny.Nejsem ani její fanoušek ani rival.Chtěl bych jí popřát Všechno nejlepší.
  • Terezko,SOS!

    Terezko,přeji moc zdraví a pohody celé Vaší rodině,včetně Vaší maminky.Já jsem na místě Vaší maminky,ale bez toho krásnýho konce.Vážím si Vás,protože jste velká,pevná a silná.Moc ráda bych Vás chtěla slyšet,vidět,mějte se krásně a zdravě *14*
  • zdarec

    Terez, musím žalovat.Chodím do třídy s Luckou Winklerovou to je dcera od René a ona mi slíbila tvůj podpis a furt nic!!!To je ale nepořádek že??Měj se Sašenec *1*
  • Re: dotaz

    ten s tim malym ?
  • Re: tereza

    ahojte terko . mam vas rada
  • Re: Re:terka pegnerova

    ahoj te.terko tady vaše faninka. veronika korodiova .jste supr.čago belo,
  • Re: Pergnerová je zdechlina!!!

    TY CO TO PÍŠEŠ A TAKTO URÁŽÍŠ TEREZU TAK TO JEN SVĚDČÍ O TVÉ INTELIGENCI KTERÁ JE ABSOLUTNĚ NA BODU MRAZU
  • adresa

    ahojte lidicky nema neko adresu na terku??? potrebuju sni hodne nutne mluvit, lezi na tom zivot me segry...prosim jestli ji nekdo ma tak ji napiste na muj mejl...prodem moc dekuju a jest jednou vas o to moc prosim je to pro me a moji rodinu strasne moc dulezity!!!! PROSÍÍÍÍÍÍÍM...jinak terezka je stasne fajn clovicek sice sem se sni jeste osobne nesetkala ale staci mi ji vídet nekde treba na fotce nebo v twlwvizi a hend mi doda energii...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit