Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Terka Pergnerova Bude Uvadět Brzo Na Nově reality Show Farma Už jse těšim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Role v Ordinaci je jen role, a v roli většinou bývá i napsáno co a jak má dotyčná osoba hrát...Nechápu, proč to tady píšeš, když to nedává žádný smysl...Je fakt, že o Samuela se nedokázala postarat a že ho museli vychovávat její rodiče, ale to že v ordinaci dělá starostlivou matku je jen ROLE!!!Takže nechápu proč by se měla stydět za svou roli...To máš tak, jak kdyby tuhle roli dostala kterákoli jiná herečka, která se o svoje dítě třeba i starala a ty ji hned začala nadávat jen za to jakou dostala roli...Nechápu tvoje myšlení....
  • Stará jako já, ale totální troska. Vypadám asi o deset let mladší než ona. Jo, slávu neunese každý.
  • Je opravdu hrozné jak může úspěšný člověk dopadnou.Měl vše, teď má jen dluhy, odstudu. V Ordinaci hraje sama sebe, nemožná, opilá, zlá matka.
  • blbka jedna nejblbější *16* *12* *10* *16* *16*
  • Katte.Latte
    Souhlasim průměrně s KIKI protože začla fetovat a opustila dítě a mě se nelíbí že v tý Ordinaci děti moc starostlivou když si myslim že to dopadne týráním Toníčka *10* *10* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *8* *9* *13* *10* *10* *10* *10* *13* *13*
  • Terezo ty NÁNO jedna zfetovaná.Koukni se jak jsi dopadla když jsi měla Samuela vysrala jsi se na něho rodiče ho musely vychovávat.Najednou v Ordinaci budeš dělat starostlivou matku,že se nestydíš a konečně se vzpamatuj FALEŠNÁÁÁÁÁÁÁÁ MRCHOOOOO *12* *12* *12* *12* *12*
  • valkikulka
    tk tk *16* *10*
  • Kráva!!:/..........Nenavidím jí..fěťačku jednu!!....a v ordinaci je ještě horší!!!:/ *16*
  • Re: Re: přání

    "no a co má být"
  • Re: přání

    sadílková je všude !!!!!§§§§§§§§§§§§§ *8* *8* *8*
  • přání

    Milá Terezko
    Nejprve přání k Tvým narozeninám
    hodně štěstí,zdraví a dobrou pohodu.
    V pořadu na TV Nova ESO " ČágoBélo"
    jako moderátorka velmi úspěšná
    " Vyvolení".Jiné pořady.Tak si
    to užij! Měj se!
    *4* *4* *4* *4*
  • Re: ...

    Moderátorka je fakt dobrá,ale bohužel v týhle branži MUSI člověk i vypadat.Co se týče Terezy je to hroznej průser.Když byla v Snídani s Novou byl přímo hnus na ni koukat.
  • sharpay1995

    ...

    Pro mě osobně je Terezka nejlepší českou moderátorkou...moc jí obdivuju!!!! A včerejši předávání Andělů to jen dotvrdilo!!!xD
  • :o)

    "...kdy tam přihopsá a zavolá ..."

    Přihopsá x)
  • Terezka je nejlepsi

    Je skoda Terezko,ze te neni slyset ani v radiu,ani videt v televizi,spousta lidi by ozila.Jsi porad nejkrasnejsi a nejlepsi *14*
  • Tery

    Taky ji mám celkem ráda, ale mohla by si konečně vyndat tu naušnici z obličeje a nechodit ve skejtovým oblečení není ji už 20let a vypadá to hrozně.nic proti, ale potom nebude vypadat jak vyfetlo, ale jako ženská..............................................................a jsem zvědavá kdo mě sejme za můj názor.Jinak ji fandim jestli vydrží bude star *3*
  • Pořad Pranýř

    Dobrý den Terezo,

    velice Vás zdravím a doufám, že se daří dobře. Nevím,jestli čtete tyhle stránky, ale nevím,kam bych Vám napsal.

    V roce 67-9 jsem spolupracoval s Vaším tátou Edou na pořadu Pranýř a moc rád na
    to vzpomínám. Vždycky mne překvapí, kam lidi foukne čas, už je to moc let.
    Nestálo by za to tenhle pořad v nějaké modifikaci obnovit ? Nějaké nápady bych
    měl.

    Opatrujte se a posílám pozdravy.

    Pamatovat si mně nemůžete ale pořád hraju moc rád, i když je málo možností.

    Honza Adamec
    písničkář
    736 279 289
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k pětatřicetinám Terezko.=)
  • <3

    TEREZKA je nejlepší moderátorka na světě xD =** *14* Když uváděla ESO - to nemělo chybu x) a vyvolení byli taky super *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit