Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terezko,jsi bezva,moc hezky si vedeš.Jen vyřidˇtomu Jirkovi ve Farmě,že je to největší Hajzl co tam byl a je a pomlouvá ostatní.Hraje si na slušného a je to falešný darebák.
    Ta jsi v životě hodně dokázala a fandím Ti.Omlouvám se,že Ti tykám,ale mohla bych být Tvojí babičkou. Moc Tě zdravím a přeji všechno krásné.
  • Drzim palecky....

    Ahojky Terezko...jsem 22 letej kluk...ani nevim jak mam zacit...Asi tim,ze jsem stastnej,ze jsi zpatky.... *3* Je to jiz neakej ten rok...co jsi se mi jako moderatorka hudebniho poradu ESO dostala pod kuzi....Kdysi jsem tebou zil...byla jsi pro me neco jako motor kterej jsem jako 15 letej kluk tolik potreboval....prochazel jsem obdobim kdy jsem se hledal v sam sobe....Opravdu kazdej vykend jsem si pres tebe a tvemu pristupu k mladym dobyjel energii.Ani nevis jak jsem rad,ze jsi zase tady... Ziju v Anglii a tak jsem si jen kvuli tobe nechal instalovat ceskou televizi.... *4* Jsi vazne supr.... Take obdivuji jak jsi zkonala svou zavislost na drogach...Jsi jedna z mala ktera to dokazala a dokaze o tom verjne mluvit...moc te obdivuji....a take moc fandim....mas krasneho ale hlavne zdraveho syna...a to je"motor"kterej te zene dal a dal..... Je strasne moc lidicek kteri jsou stastny,ze jsi se vratila....za vsechny DIKY ... *3* ....Do budoucna tobe a tve rodine jen to nej a nej....mame te radi...PS:Drz se!!!!!!!! papala LUBIK
    • nika1979

      Re: Drzim palecky....

      TOTO JSTEBOU SOUHLAS------------ ESO .LUBIKU ..........PAMATUJI ESO JE TO SUPER MAM TO STALE VHLAVĚ ZVLAŠTĚ PISNĚ JAKO OD ANGLICKEHO ZPĚVAKA DJ HERCE TEXTAŘE MASKERA.............BOYA GEORGA ALANA ODOWDA FENKY JŮ YES
      HELLLOU *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit