Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HVĚZDIČKA

    Připadneš mi jako velice přitažlivá a inteligentní dívka i když tě znám pouze z medií.Jen chci říci,že nejduležitější je tvuj názor sama na sebe a né okolí.Myslím, že se s tebou super povídá a proto ti tu nechám své tajné čísílko *4* 723 253 374 *5* ,protože na netu nejsem stále.Miras pa,pa
    • Re: HVĚZDIČKA

      ty vole.....tajné číslo, zveřejněné na netu.....! *3*
      • Re: Re:terka pegnerova

        ahoj te.terko tady vaše faninka. veronika korodiova .jste supr.čago belo,
  • Terezku mám ráda

    Dobrý den Terezko nevím jestli čtete tyto příspěvky, ale byla bych ráda, kdyby jo. Mám Vás moc ráda jste totiž prima a doufám, že budete právě vy moderovat Vyvolené 3. Bez Vás si to neumím vůbec představit. Mějte se moc fain a ať se Vám vše daří. Jarmila *4*
    • Re: Terezku mám ráda

      ty jelito kolik ti je doufam ze malo za 10let se budes za ten komentar stydet..to si piss//
  • Co mám na ní chválit?

    Že přestala drogovat? To je nějaká zásluha? Že ji teď zvou do různých pořadů a tam ji předvádí, že je normální? A co my ostatní, kteří žijeme spořádaným životem a neválíme se po chodnících mezi použitými stříkačkami? Kteří nestojíme společnost zbytečně vynaložené náklady na léčení? Kdo se o nás zajímá? Proč tvoříme celebrity z ujetých hajzlů? Kam chceme takovou společnost dotáhnout? Jakým příkladem pro mládež je tedy Tereza Pergnerová? Budou chtít být "slavní" podobným způsobem? Děkuji - nechci a je nanejvýš trapné, že se tato "úžasná paní" nachází zde - na stránkách osobností... *9*
    • Re: Co mám na ní chválit?

      blbecku,vis hovno *16*
      • TEREZKA

        Tys mi to teda nandal?
    • TEREZKA !!!!!!!!!

      Děláš si srandu ne?Jaké celebrity z ujetých haj...?Nemyslím si, že podle Terezy člověk začne fetovat.Já ji mám rada už 12 let a nezačala jsem fetovat, jen proto, že je to můj idol.větší blbost jsem dlouho neslyšela.Dál už to nemínim ani komentovat.Pergny *10*
  • Terka je nejlepší

    Terka je super a super bude,je to nádherná ženská plná života a elánu,je totiž sama sebou a kdo si to neuvědomuje je prostě víte co
  • Strážný andílek

    Ahojki Terezko, už se na tebe těszíme v dalszí řadě VyVolených. jsi skvělá moderátorka... *14* Myslím, že je spousta lidiczek co ti drží palce a já jsem mezi nima. Dáváš mi sílu... *3* Hodně zdavíczka a síly do života. *14*
  • tereza

    Mě osobně se vůbec nelíbí jak moderuje . To jak neustále mává rukama a mrská hlavou a k tomu to mrkání , no hrůza . Přijde mi pořád pod vlivem . A ty řeči , že přestala s drogama , to už tady jednou bylo . *13*
    • Re: tereza

      ahojte terko . mam vas rada
  • dotaz

    Ahoj Terezko,pamatuješ si na Bohouše?? *4*
    • Re: dotaz

      ten s tim malym ?
  • Pořad Pranýř

    Dobrý den Terezo,

    velice Vás zdravím a doufám, že se daří dobře. Nevím,jestli čtete tyhle stránky, ale nevím,kam bych Vám napsal.

    V roce 67-9 jsem spolupracoval s Vaším tátou Edou na pořadu Pranýř a moc rád na
    to vzpomínám. Vždycky mne překvapí, kam lidi foukne čas, už je to moc let.
    Nestálo by za to tenhle pořad v nějaké modifikaci obnovit ? Nějaké nápady bych
    měl.

    Opatrujte se a posílám pozdravy.

    Pamatovat si mně nemůžete ale pořád hraju moc rád, i když je málo možností.

    Honza Adamec
    písničkář
    736 279 289
  • Narciska

    Ahoj jsem moc stastny a rad kdyz te vidim jak se vzdy usmivas a jsi sva.Prozila jsi hodne zleho i dobreho a jsi hlavne obycejna supr zena.Mam v planu navstivit Prahu na vikend a rad bych se s tebou prosel a popovidal si,ale jen pokud budes mit cas.Budu se tesit na tvou odpoved. Zatim ahoj Paja *4*
  • terezka

    Terezo si super jak to zvladáš,chtela bych byt tak silna jako ty.papa *4*
    • Re: terezka

      Ahoj Terezko,ja osobne te neznam osobne. *4* .
      Ale chtela jsem ti rict,ze ti strasne drzim palecky a to vsechny co mam.Jsi fakt super holcina,ktera moc nemela stesti,ale reknu ti ,mas krasneho syna a to je dulezite.Ted te potrebuje,tak se mu venuj a nikoho si nevsimej,ti co maji blbe kecy,ty ti jen zavidi.A chcou ti vse zkazit,Nesmis jim to dovolit.Lidi jsou zavistivy a pomstichtivy.
      At se ti dari,sice mi je 21 let,moc rozumu asi nemam,ale vim co rikam.Ja jsem proste takova ze strasne rada nekomu pomaham a mam rada hodne lidi.treba jako jsi ty,.
      A drogy zkusi skoro kazdy.to neni nic noveho,jen proto ze jsi znama,tak do tebe narazeji ,a chteji ti udelat ze zivota peklo.
      Kasli na ne a jen je I G N O R U J!
      Ahojky janca _Ostrava *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit