Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi moc fajn *2*
  • pomluva

    Terezo jsi přímo hrozná.Nedá se na tebe dívat ani u vyvolených ani poslouchat na frekvenci.Obojí okamžitě přelaďuji.
    • Re: pomluva

      To je fajn, tak si nestěžuj.Co tu vůbec lezeš. *5*
  • Všechno nejlepší,Terezko *3* *4*
  • sharpay1995

    ...

    Pro mě osobně je Terezka nejlepší českou moderátorkou...moc jí obdivuju!!!! A včerejši předávání Andělů to jen dotvrdilo!!!xD
    • Re: ...

      Moderátorka je fakt dobrá,ale bohužel v týhle branži MUSI člověk i vypadat.Co se týče Terezy je to hroznej průser.Když byla v Snídani s Novou byl přímo hnus na ni koukat.
  • Skuste žít pod tlakem médií třeba jenom jeden týden......
  • Terezko, všechno nejlepší k dnešním narozeninám *3*
  • Moc fandime Terezce a litujeme,ze se objevuje na obrazovce tak sporadicky. Ted jsme si ji uzili alespon ve Vyvolenych. Moc ji to tam sluselo, byla skvela ! Doufame, ze se brzy ukaze na obrazovce a v dalsich Vyvolenych. Ta k nim patri. Je zkratka fajn.
  • 0

    je to zfetovaná 0 .
    • TEREZKA!!!!!!!!!!!!

      Co?Zfetovaná nula?Nebudu tě urážet nestojíš za to.Kritizovat umí každý, sáhni si do svědomí. *9*
  • terezko jsi nej at píšou co chcou zůstan svá!!!!!!!!!!!!!!!!! *4*
    • Re:

      Jak svá? To, co dělá je být svá? Překakuje z postele do postele a předvádí se? To máte tedy pěkně podělaný morální status...! *9*
  • Milá paní Terezko
    moc Vám to sluší a já Vám strašně moc fandím tak jako jsem Vám fandil vždycky. Je mi 60 roků a na Vyvolené se koukám zase znovu a můžu za sebe říct,že jinou moderátorku bych tam nechtěl. Jste prostě skvělá nejlepší!
    Jenom mám takové přáníčko jestli by jste mi neposlala nějakou Vaší fotografii z Vyvolených s Vaším vlastnoručním podpisem,velice bych si ji cenil. Děkuji Vám Karel
    karel6503@gmail.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit