Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *3* *9* *4* *5* *16* jsi super Pergnerka
  • Já Vám věřím

    Terezo já Vám věřím a hrozně Vám fandím.
  • zhulenecky text

    Cau Terezko..jsi docela fajn..zas tak dobre te nezname na to, aby sme mohli rict,ze jsi uplne fajn..ale jses silna.jako jsem na ambulantni lecbe..a je to dost dost dost tezky..asi to nezvladnu a pujdu do lecebny..ale snad ne.. ale v televizi te sledujem..mas uspech..jen se nedrz v ustrani..jinak te bude malo..jo a vysvetli, jak te bavi NORMALNI zivot? no nic cau
  • te teda pozdravuju Pes
  • komunikace

    díky,že jsi a taky dík a vůbec a to není žadnej fór to je totiž hardcor a pozdravujutě aji za Zuzanu a Helenu a ty jseš ve znamení raka tak to jsi rodiný typ no ono to fakt jednou vybuchne a jak dlouho to bude trvat!? ps:Radio to jistí mob.603308245
  • Ahoj Terezko! Jsi pro mě nejen Osobnost, ale i Člověk s velkým Č! Vše, co jsi prožila bylo, protože to tak mělo být! Tím, že ses dokázela vždy zvednout ze země a vše překonat jsi získala obrovskou sílu, kterou má jen málokdo! Velice si Tě vážím a jsem s Tebou, mám Tě moc rád a moc Ti děkuju, že jsi!!!
  • díky Terezko

    Milá Terezko, moc Ti fandím a držím palce. Něco moc pozitivního z Tebe vyzařuje. Buď moc šťastná a užívej si všeho, co život přináší. *14*
  • Pozdrav

    Ahoj Terezko, jsi báječná holka, držím Ti palce na druhý díl vyvolených, ať Ti to šlape jako v těch prvních. Hrozně Ti fandím, že jsi dokázala se vrátit do života a držím palce i u nohou. Nenech se vytočit bulvárem a buď statečná, dáváš hodně dobrý příklad všem závislým.Ukazuješ,že to přeci jenom jde,něco se sebou dělat . Měj se moc fajn !
  • zivot je krasny ..

    Pevne nervy a hodne osobniho stesti .... Leo
  • ještě existujem

    Chlapi nejsou všichni špatný,jen ty dobrý se blbě hledaj. Najdeš. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit