Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já sní souložil když brala drogi
    • Re:

      jo jasně frajere!!!!!!!!!!
  • Tereza

    Milá Terezo, včera jsem shlédla na ČT 1 pořad o Vás a Vašem boji s drogou. Vypadáte velice křehce a zranitelně, ale myslím, že máte již vyhráno. Líbila jste se mi při moderování Vyvolených. Fandím Vám. Držte se. Jolana
  • Verím, že si za vodou.

    Tie nešťastné fotky! Čaká Ťa ešte jeden boj, ktorý dúfam zvládneš, tak dobre ako návrat na obrazovku. Dokument o Tebe bol dobrý, dalo sa mu uveriť. A ver, že aj Tvoj syn mu uverí, ale chce to čas. Držím veľmi palce.
  • Pro nej Terezku =)

    Čauky Teri, jsi opravdu úžasná! Na VyVolené jsem se dívala jsen kvůli Tobě!!! To Ty jsi vítěz, ne Vladko! To Ty jsi to tam všechno oživila a dodala tomu šťávu!!! Mám Tě moc ráda nejen jako moderátorku, ale i jako člověka. Dokázala jsi toho tolik, že ani můj obrovský obdiv není tak velký, jako Tvoje odvaha, odhodlání a síla. a to už je co říct:o) Držím Ti alečky, ať Ti všechni výjde, jak v práci tak hlavně v životě!!!=) Pokračuj a buď pořád tak skvělá! Nenech se odradit nějakýma blbýma komentářama a nadávkma na Tvoji osobu, to jen ti co závidí a nemají rozum, Tě odsuzují. Nevšímej si toho, kašli na ně. Buď sama sebou, jako to děláš doteď! Tvůj dokument (13.komnata) byl doják, ale moc pěkný.Až i slza ukápla:o) Drž se, moc Ti fandím!
  • Držím Ti všechny 4 palečky :o)

    Je radost se na Tebe v té televizi dívat, jsi opravdu skvělá moderátorka, žena i maminka. Akorát bys nám sem mohla dát trochu těch foteček Tvého krásného syna, co říkáš? Mám Tě moc ráda, doufala jsem, že tě zase někdy uvidím v televizi, a teď se mi to splnilo! Děkuju moc za to, jaká jsi, a blahopřeji Ti k tvojí velikánské výhře proti drogám. Jsi obdivuhodná osobnost!!!
  • Tereza se mi vždycky líbila v Esu, byla fakt skvělá, myslím,že je to jedna z nejlepších českých moderátorek,to se musí uznat. Jen mě mrzí,že po těch drogách vypadá jak troska. Ale má můj obdiv za to, že se dokázala zvednout a jede dál. Na moderátorských kvalitách ale nic neztratila.
  • Terezo

    Nikdy jsem nepatřila ke tvým fanynkám a nikdy jsi mi jako teenagerovi neimponovala. Ale cos předvedla v boji s drogami, to je obdivuhodné, možná nepřekonatelné a naprosto vyjímečné. Doufám, že vydržíš a že do ničeho "nevlítneš" - jsi obrovská osobnost a já věřím, že to zvládneš. Máš mou podporu.
  • Tereza pergnerová fotila a natáčela por**grafii! Lidi, copak nemáte paměť! Nezapomínejte jí to!
    • Ach ta závist a hloupost Šťětino!
      • Oprava: Ach ta závist a hloupost Štětino/
  • Moc ti fandim, muj syn také propadl drogám, v současné době je ve vězeni.Několikrát přestal .Mám strach , že to nedokáže ,Neni tak silny jako ty.Držím palečky.Vydrž , už kvůluli Synovi. Ahoj
  • Dostala jsi mne

    Je to pár dnů co jsem sledoval dokument na ČT , 13 komnata. Musím přiznat , že můj názor na tebe byl ne příliš dobrý , ale ani nijak vyhraněný. Ovšem co jsem shlédl jmenovaný dokument jsem začal přemýšlet o příčinách tvého "selhání" a musím přiznat : DOSTALA JSI MNE . Jsi vlastně tak křehká a přitom slupka je tvrdá. Divné ale asi pochopitelné. Přeji ti v životě spoustu lidí , kterým na tobě bude záležet , jen tak máš opravdovou šanci na totální výtězství. Pokud o tebe bude mít kdokoli strach věz , že ti dává obrovský dar , sílu a kousek své energie. Měj se moc fajn a tak trochu po tvém : ČÁGO BÉLO tvůj "nikdo".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit