Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teri,jsi bezva!Držím palce ve tvém osobním i pracovním životě. Ale myslím,že by ti to ještě víc slušelo bez piercingu!
  • Terezko jsi supr nedej se
  • Myslím, že Terezka je ve formě! Určitě se nedá!!!
  • drogi

    ahoj Tery,tak co jak to stebou vypada ja bych potrebovala poradit
  • Terezce

    Terezo, moc Tě obdivuji za to co jsi dokázala ve Vyvolených a nejen tam.I Tvoji zásluhou sledujeme celá rodina toto šou. Jsi velmi šikovná, milá a opravdu hezká mladá dáma. Dokázala jsi co málokdo dokáže. Jen tak dál !!!! Držím Ti palce. Hana
  • Máš můj obdiv :o)

    Zůstaň taková jaká jsi! Dokázala a ukázala jsi víc než ti, co si jen pro svou slabost se musí projevovat urážkami a ponižováním druhých aby se sami zviditelnili, nic jiného asi neumí a nezbývá. Držím Ti palečky mám Tě moc rád. Pavel :o)
  • Terezce

    Ahojky Terezko, jsi skvělej človíček,kterej něco dokázal...máš můj obrovskej obdiv. Hrozně moc ti fandím a hlavně bud taková jaká jsi. Sluší ti to!!!!!!!!!!!!!! Drž se a nenech se ničím otrávit...!!!!!! Mám tě moc ráda!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ahoj,Terezko,moc ti fandím a obdivuji,že ses dokázala vrátit.Tvé moderování Vyvolených bylo bezva,citlivé ale i akční a mělo spád.Díky tobě to mělo št´ávu,pro mě jsi vítěz ty.Hezké vánoce a vůbec všechno.Lenka
  • nekuř tolik... :)
  • rada

    Precetl jsem si clanek na netu o poskozenych jatrech.Mozna rada jaterni bunky regeneruje klanopraska cinska,jinak schizandra ,jsou i dalsi rostliny s latkami regenerujicimi jaterni bunky.rostliny nekdy umi zazraky ,pokut jz jste to zkousela tak skoda,je to lepsi jak o jatra prijit.Mirek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit