Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terý si super strašně ti fandím seš nejlepším Proti tobě je Leoš Mareš trapná 0!!!!!!! Dršse Lucka
  • čau

    jsi super Teri
  • Ahojky

    Ahoj Terko, moc Ti fandím, jsi prima, zvládáš vše s přehledem.Potřebovala bych Tvou radu.Ahoj a držím palečky.
  • ahoj terezko mooc ti fandim ses super moc bych chtela abys ses mi ozvala mej se hezky a ozvi se
  • Terezko seš super ;)

    Teezka je super holka,která se dostala z tak děsný životní situace..a moc jí fandim..no to nakonec asi my všichni co :D
  • je super

    nej moderátorka
  • Katte.Latte
    Souhlasim průměrně s KIKI protože začla fetovat a opustila dítě a mě se nelíbí že v tý Ordinaci děti moc starostlivou když si myslim že to dopadne týráním Toníčka *10* *10* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *8* *9* *13* *10* *10* *10* *10* *13* *13*
  • Ahoj kotě

    Seš fakt kus ale co si řekne jednou tvůj syn až se koukne na internet?
  • Syn ?

    Co řekne syn až se podívá na internet a na seznamu zadá tvoje jméno , prohlídne pár odkazů a najde 3 fotky z Lea , moc ti fandim jsi nejlepší jen tak dál doufám že povedeš i VyVolený 2
  • dieta

    ahoj Terezko, včera si ve Vyvolených radila Monice nějakou dietu s vodou s citronem. Nemohla bys mi dát více informací. Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit