Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • <3

    TEREZKA je nejlepší moderátorka na světě xD =** *14* Když uváděla ESO - to nemělo chybu x) a vyvolení byli taky super *14*
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k pětatřicetinám Terezko.=)
  • blbka jedna nejblbější *16* *12* *10* *16* *16*
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Terka Pergnerova Bude Uvadět Brzo Na Nově reality Show Farma Už jse těšim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Já tý Tereze fandím, po tom čím si prošla je dobrý že se chytla něčeho
    co dává aspoň trochu smysl, tady to třeba popsali moc hezky https://www.e15.cz/byznys/reality-a-stavebnictvi/m-m-reality-davaji-lidem-nadeji-na-novy-zacatek-1354830
    jenom doufám že se zase nevrátí do starých kolejí, po druhé by jí už ten comeback
    nemusel vyjít. 

  • Terezo, jste inteligentní a krásná žena. Vaše "zakopnutí" jste zvládla. Držím Vám palce a doufám, že Vás uvidíme na obrazovce často.
  • Tereze Pergnerová

    Ahoj Terezo,jsi skvělá moderátorka vyvolených.Jsem ráda že jsi sedostala z toho fetování.Máš krásnýho syna.Jana
  • Ahojte!

    Mila Terezka velmi sa mi paci vasa relacia v ktorej ste moderatorka som tvoja velka obdivovatelka a chcela by som si s tebou pisat ale nemam tvoju mailovu alebo normalnu adresu aby som sa ti mohla ozvat si môj idol.... pa a napis mi prosim adresu čakam tvoja Rena
  • Terezka je výborná televizní moderátorka. Hodně dokáže zaujmout taky v rádiu. Má krásný hlas a s hlasem dokáže skvěle pracovat. A když moderuje v kvalitním rádiu, tak výsledek je pochopitelně výborný.
  • ahoj

    Ahoj Terezko máš eště nějaký dítě? Ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit