Přejít na výpis diskuzí

Tereza Hodanová

OSOBNOST 3.2.2015 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zabijte to prosím.. než to naklade vajíčka *8* *8*
  • :D kolik ještě part a skupinek ta Terezka bude mít? xD
  • Teri je dobrá youtuberka, ale bývala lepší. Její dřívější videa byly fakt TOP! Ty novější už jsou slabší. Chápu, že jí je 15 a že nemůže dávat každý den videa na YT a že potřebuje i volný čas pro sebe. *4* *3*
  • její videa stojej za prd, polovinu z toho stejně kopíruje od americkejch youtuberů (Bethany Mota, Zoella atd.) a jediný co má, tak je štěstí že se narodila v rodině, která je za vodou. To co dělá, dokáže každej blbec akorát že ne každej na to má peníze. A teď mi Blitzeners tu nezapomeňte napsat jaká jsem ***** a jak jí strašně závidim. *15*
  • tuctová holka, takovejch jako je ona potkam denně x
  • *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* super si
  • Přesně má slova! Taky se mi nelíbí, jak se změnila. Neříkám, že na to nemá právo. Přece jen sláva člověka změní, ale prostě už to není ta stará Teri.
  • Teda jako do teď a pořád jsou spolu, tak to myslím :)
  • Hele, hele, moje babička se v patnácti seznámila a začala chodit s dědou, takže pr! A vydrželo jim to 45 let! ;)
  • Ahoj Teri, jsi super, poslala jsem ti dopis! Přečetla sis ho?? Kdy bude video film vs. realita?
  • Neurážej čtrnáctky :)
    Je mi čtrnáct a rozhodně nepatřím mezi holky, které jsou vlhké z každeho nového videa od "bestovňých jůtůberů, kterí všychňy lovýskujou"

    Ale asi nemusím podotýkat, že 90% holek ze třídy jsou právě takové "mokré čtrnáctky" *15*
  • No tak se hezky uklidníme, děcka, a neřešte kraviny.
    Avada Kedavra!
  • Může si to dovolit? Jak je to myšleno?? *6*
    Před rokem jsem její videa měla ráda, ale teď? Jsou naprosto o ničem, její tvorba je pořád jenom na úrovni kecacích videí, kde ospravedlňuje nedostatek času a svou velkou zaneprázdněnost.
    K čemu to je? Akorát bude mít x hejtů a x povzbudivých komentářů od fanoušků. A jako k čemu? Je moc zmanipulovaná, třeba jak všude cpala tu Rowentu...Samozřejmě pro peníze. Jo, člověk ?dospívá"
    Pak mi řekněte, proč bulváru a svým fanouškům cpe svůj osobní život a vztahy? Jestli je to kvůli tomu, že Piškula potřeboval být jako herec vidět, nebo to má jiné důvody než ten, že si neumí stanovit hranici soukromí.
    Ale zpět k tomu, na co jsem chtěla reagovat. Může si dovolit být namyšlená. Jedna (***) soška/trofej neznamená, že je něco víc. Je to jen ocenění práce a motivace k pokračování. A jestli si myslí, že lidsky (LIDSKY, EMOČNĚ) je lepší než ostatní... tak to nevím.
    Teď můžete říct, že nevím, jaká je opravdu... ale ve videích působí nesympaticky, namyšleně a už to není ta milá Teri, kterou jsem měla ráda. Tohle je jednoznačný posun k horšímu a to že si může dovolit každý týden utrácet za "nejkedky" a podobné hovadiny, které stejně ani nemá šanci vypotřebovat, neznamená, že je lepší. Amen.
  • no týýý vole v 15ti mít partnera no sodoma gomora že??? *1*
    to je strašný ta dnešní mládež no jo jiná generace *15*
  • na to že ji je 15 let tak je dost úspěšná a fajn jo je trošku rozmazlenější ale může si to dovolit tak nezáviďme a přejme jí to *3*
  • Ahoj Teri si opravdu super *5*
  • jenže ona to udělala schválně, že si zadala jméno Jolie .. :D omg..
  • lidi!! bože !!! osobnosti.cz je stránka,kde lidé tvoří profily známých osobností!!!!Pořád si myslíte že to jsou oni!!!!!!! pořád : ty jsi užásná,kdy bude nové video !!! no tak lidi mějte rozum a nechovejte se jako malá děcka pokud malá děcka nejste!!!!!
  • a ty máš být jako Teri???? Dobrý vtip :D
  • No jo.. Ta závist!! Taky můžu říct, že ty jsi jen ubohá žárlivá p**a, aniž bych tě znala!
    A ty si je taky užij! Čau.:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit