Přejít na výpis diskuzí

Tereza Hodanová

OSOBNOST 3.2.2015 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terezce je 15 let pokud nevěříte zadejte na youtube : Fame team na Horách *16*
  • AHOJ TERI *3* *3*
  • jsi nejlepší youtuberka vůbec.... jsi prostě nej
  • Teri je 15 let takže držte ... *16*
  • Teri Zbožnuju ... je moc hezká má krásná videa a má slavný kamarády ale může jí to být jedno protože .... JE NEJLEPŠÍ YOTUBERKA A VLOGERKA ... Strč te si Nici Koderovou , Mamalifestyle , Getthelook, Petralovehair , Teri je NEJ *14*
  • Ne Teri bylo teď 15 :) *1*
  • Ne, se podivej na datum narození :-))))
  • Všechno nejlepší užij si narozeniny ;)
  • tery vsecko nejlepsy k tvim 15 narozenynam ty preje tvoje faninka tery blytzn :***************
  • mam pocit že má být teri 17 ale nic jinak vše nej
  • Všechno nejlepší Teri, jseš nejlepší youtuberka na světě !!! Mám tě mooc ráda nepochopím tvé hejty :( Jseš nej všechno nejlepší , nejlepší youtuberce : *3* :)
  • Vsechno nejlepsi teri hodne stesti a porkacuj co delas a bavi☺
  • hodne štěstí a hlavne zdraví a pokracuj v tom co delas *3* *3* *3*
  • všechno nejlepší!:D Užij si svůj den! *14*
  • V životopise je chyba...její první video nebyl roomtour, ale jeden tutoriál na líčení. Hned po něm následovala informačka. :) Obě jsou už ale dávno smazané - jak to většina youtuberů dělá.
  • Elisarose
    Vše nej a nej a ať ti to dlouho vydrží se Zdeňkem ;) a hodně štěstí na YT :) *3* *3* *14* *14*
  • všechno nejlerpší Terko :) jsi skvělá divam se na tvoje videa jsou užásná :) *3* *3* *4* *4* (y)
  • *ten smajlík nahoře měl být až za slovem odběratelů
  • mám na ní úplně stejný názor a třeba ani nechápu jak může mít tolik odběratelů *8* přijde mi že jsou i lepší youtuberky, který by si to zasloužili mnohem víc, ale není to nic pro ti ní tak to neberte jako že jí závidim a tak *4*
  • je jí 14 když začala natáčet bylo jí myslím 13!!! podle mne toho za 2 roky moc nenatočila!!! :D nemusím jí odebírám jí ale její videa mě ani nebaví ale návody jsou dobrý !!! :D prosím tohle je jen muj názor vy ho máte určitě jiný!!! :D *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit