Přejít na výpis diskuzí

Tereza Hodanová

OSOBNOST 3.2.2015 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • její videa stojej za prd, polovinu z toho stejně kopíruje od americkejch youtuberů (Bethany Mota, Zoella atd.) a jediný co má, tak je štěstí že se narodila v rodině, která je za vodou. To co dělá, dokáže každej blbec akorát že ne každej na to má peníze. A teď mi Blitzeners tu nezapomeňte napsat jaká jsem ***** a jak jí strašně závidim. *15*
    • Souhlas
    • Zoella je britka, ale jinak s tebou úplně souhlasím:D
    • souhlasím s tebou ona přece není žádná osobnost a jde na ní vidět že už jí to nebaví tolik jako dřív.
  • Teri je dobrá youtuberka, ale bývala lepší. Její dřívější videa byly fakt TOP! Ty novější už jsou slabší. Chápu, že jí je 15 a že nemůže dávat každý den videa na YT a že potřebuje i volný čas pro sebe. *4* *3*
    • Ahoj teri natočíš chiarlie charlie chalenge :) (Vyvolávání duců) *2*
  • Rozmazlená píča, která si ničeho neváží. Má svou šatnu, koupelnu,elektroniku od Applu a chtěla by toho ještě více.. Kdyby ji někdo poslal na stanový tábor bez elektřiny, tak teda nevím jak by to přežila bez sushi, bubble tea, bez žehličky na vlasy od Rowenty (ano už mi to taky leze krkem když to všude strká) a bez zásuvky. Holka by se měla vzpamatovat co nejdříve.
    Užívejte prázdnin. Čau :)
    • No jo.. Ta závist!! Taky můžu říct, že ty jsi jen ubohá žárlivá p**a, aniž bych tě znala!
      A ty si je taky užij! Čau.:)
    • Ubohá káča,která nemá nic a jenom uboze závidí,že má Apple elektroniku? Jo to jsi ty :) a že dalších milión lidí má Apple elektroniku,tak zrovna Teri Blitzen je píča,taky mam Apple elektroniku a co? :D nikdo to neřeší.. já za to nemůžu že ty asi jezdís na komunistický tábory bez elektřiny,ale prostě někdo už chce žít jinak..teda vlastně každý,každý chce cestovat..joo a myslíš si že si tu svojí žehličku od Rowenty jak ty řikáš platila sama,spolupracuje s Elite,takže si nemyslím že by jsi jí platila :D
      Jediný kdo by se tu měl vzpamatovat jsi ty :D...Nechci tu nikoho urážet,ani nikoho obhajovat,každopádně se na to zkus podívat z jiného pohledu :)
      rozhodně apple elektroinka nic není :)
      • Tak to mě pobavilo *1* *1* *1* *1* *1*
      • Myslím, že jsi nepochopila pointu příspěvku.
    • Moje slova :)
  • lidi!! bože !!! osobnosti.cz je stránka,kde lidé tvoří profily známých osobností!!!!Pořád si myslíte že to jsou oni!!!!!!! pořád : ty jsi užásná,kdy bude nové video !!! no tak lidi mějte rozum a nechovejte se jako malá děcka pokud malá děcka nejste!!!!!
    • Ahoj Teri, jsi super, poslala jsem ti dopis! Přečetla sis ho?? Kdy bude video film vs. realita?
      • Nevíte adresu Teri
  • tuctová holka, takovejch jako je ona potkam denně x
    • Mezi youtuberkama na plne care v krase vitezi,ty kecko
    • Tuctová určite nieje mne stačilo jedno video a ostal som očarený.. úprimne napísané :)
  • ježiš Tereza je namyšlená holka četli jste ten článek prej"se Zdendou jsem chodili hlavně kvůli showbyznisu
  • Ji je 14 ? vypadá tak na 16-19 :O
    • Celkem velký rozpětí
      No Kappa
      • Wtf?????? What???
  • jsi dobra youtuberka jsi nejlepsi
  • Nevím jestli se to zdá jen mně, ale nemyslíte, že se Teri snaží být už taková ta velká dospělačka? :D
  • Ahoj Teri si opravdu super *5*
    • jak to můžeš napsat když smrdí???!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit