Přejít na výpis diskuzí

Tereza Hodanová

OSOBNOST 3.2.2015 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na to že ji je 15 let tak je dost úspěšná a fajn jo je trošku rozmazlenější ale může si to dovolit tak nezáviďme a přejme jí to *3*
    • já jí to nepřeju
    • Může si to dovolit? Jak je to myšleno?? *6*
      Před rokem jsem její videa měla ráda, ale teď? Jsou naprosto o ničem, její tvorba je pořád jenom na úrovni kecacích videí, kde ospravedlňuje nedostatek času a svou velkou zaneprázdněnost.
      K čemu to je? Akorát bude mít x hejtů a x povzbudivých komentářů od fanoušků. A jako k čemu? Je moc zmanipulovaná, třeba jak všude cpala tu Rowentu...Samozřejmě pro peníze. Jo, člověk ?dospívá"
      Pak mi řekněte, proč bulváru a svým fanouškům cpe svůj osobní život a vztahy? Jestli je to kvůli tomu, že Piškula potřeboval být jako herec vidět, nebo to má jiné důvody než ten, že si neumí stanovit hranici soukromí.
      Ale zpět k tomu, na co jsem chtěla reagovat. Může si dovolit být namyšlená. Jedna (***) soška/trofej neznamená, že je něco víc. Je to jen ocenění práce a motivace k pokračování. A jestli si myslí, že lidsky (LIDSKY, EMOČNĚ) je lepší než ostatní... tak to nevím.
      Teď můžete říct, že nevím, jaká je opravdu... ale ve videích působí nesympaticky, namyšleně a už to není ta milá Teri, kterou jsem měla ráda. Tohle je jednoznačný posun k horšímu a to že si může dovolit každý týden utrácet za "nejkedky" a podobné hovadiny, které stejně ani nemá šanci vypotřebovat, neznamená, že je lepší. Amen.
      • Přesně má slova! Taky se mi nelíbí, jak se změnila. Neříkám, že na to nemá právo. Přece jen sláva člověka změní, ale prostě už to není ta stará Teri.
  • Ahoj, přeju ti vše nej k tvým 16 narozeninám.
  • teri channel *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Teri je super
    • Teri mohla bych se zeptat kde bydlíš?
      • si spadla na hlavu?
  • Teri jsi úplně nejlepší
  • teri je boží
    • Teri je pí......!!!!!!!
  • Mám te ráda Teri,nevím proč te nekdo nesnáši.Peo me jsi nej youtuberka
    MončalovelyHoggy
  • Tyvole, tý holce je teprve 16 :D hádal bych tak 25 :DD na 16ctku super postava, ta by sedla na kolík ne že ne ! *14* *16* *1*
    • no to bych neřekl ........vypadá na 16
  • A umí ještě něco jinýho než bejt slavnou blogerkou? Prostě jen měla štěstí hlavně at se proboha nepouští do zpívání *8*
    Niky je lepší máš pořád na čem pracovat Terezo hlavně místo práce abys nebyla víc vidět díky soukromí nebavilo by mě číst kolik kluků máš ještě krom Zdendy *11*
  • Teri Zbožnuju ... je moc hezká má krásná videa a má slavný kamarády ale může jí to být jedno protože .... JE NEJLEPŠÍ YOTUBERKA A VLOGERKA ... Strč te si Nici Koderovou , Mamalifestyle , Getthelook, Petralovehair , Teri je NEJ *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit