Přejít na výpis diskuzí

Tereza Hodanová

OSOBNOST 3.2.2015 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teri je 15 let takže držte ... *16*
  • Ona je prostě nejlepší. Na nic si nehraje jako někteří.. Je vážně úžasná!! ;)
  • mam pocit že má být teri 17 ale nic jinak vše nej
    • Ne Teri bylo teď 15 :) *1*
    • Ne, se podivej na datum narození :-))))
  • Ahoj Terko,
    jak už bylo řečeno jsi nej youtuberka a mám tě moc ráda :)
  • hodne štěstí a hlavne zdraví a pokracuj v tom co delas *3* *3* *3*
  • Vsechno nejlepsi teri hodne stesti a porkacuj co delas a bavi☺
  • Nechápu, proč jsou všichni takový a píšou třeba: Chceme starou Teri! Teri se změnila! Ano, změnila, ale k dobrému. Musí jí to hrozně mrzet...
  • je jí 14 když začala natáčet bylo jí myslím 13!!! podle mne toho za 2 roky moc nenatočila!!! :D nemusím jí odebírám jí ale její videa mě ani nebaví ale návody jsou dobrý !!! :D prosím tohle je jen muj názor vy ho máte určitě jiný!!! :D *3*
    • mám na ní úplně stejný názor a třeba ani nechápu jak může mít tolik odběratelů *8* přijde mi že jsou i lepší youtuberky, který by si to zasloužili mnohem víc, ale není to nic pro ti ní tak to neberte jako že jí závidim a tak *4*
      • *ten smajlík nahoře měl být až za slovem odběratelů
  • tery vsecko nejlepsy k tvim 15 narozenynam ty preje tvoje faninka tery blytzn :***************
  • Teri je super a je moc milá, má uzasne propracovana videa a 200k si rozhodne zaslouží. Ke Zdendovi se podle me moc nehodi, ale zato s Martinem z kanálu Jmenuji se Martin jim to moc sluší! #TERTIN

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit