Přejít na výpis diskuzí

Tereza Hodanová

OSOBNOST 3.2.2015 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teri je jak......neviem čo ona je celkom dobrá ale jžš beauty jak ko***
  • Ale moment, lidi, ten popis osobnosti snad nemyslíte vážně :'D
    • ...s některými se hodně sblížila a tak vznikla skupinka Peaches, teď je v nové partě FameTeam.... :'D to nemůžete myslet vážně :'D
      • :D kolik ještě part a skupinek ta Terezka bude mít? xD
  • Ten životopis.. :DD
    • Určitě psala její vlhká čtrnáctiletá fanynka :D
      • Neurážej čtrnáctky :)
        Je mi čtrnáct a rozhodně nepatřím mezi holky, které jsou vlhké z každeho nového videa od "bestovňých jůtůberů, kterí všychňy lovýskujou"

        Ale asi nemusím podotýkat, že 90% holek ze třídy jsou právě takové "mokré čtrnáctky" *15*
    • Ten to zabíjí xD na to že je jí 15 tak toho udělala fakt hodně :D hlavně že je to celebritka -_-
    • :D njn
    • Viď? *1* *15*
  • Mám jí ráda z celého českého YT nejvíc. Ale pořád, stejně jako většina YTberek, řeší jenom ty povrchní věci... ale nic proti ní, samozřejmě, mám jí ráda, tohle je jenom můj dojem. A mezi námi, chtěla bych ty beauty YTberky vidět na vodě pod stanem :) Ale nic ve zlém :) někdo na to prostě není
  • Až ji někdo natrhne díru tak bude čumět :D
    • Máš vůbec mozek? Vždyť Teri je suprová. Spiš tobě někdo něco natrhne, hahahahahaha!
    • thats wat iam gonna do *16*
  • Ahoj Teri, ty jsi nejlepší youtuberka kterou zatím znám. Chodíš ještě se Zdeňkem Piškulou? Jestli ne tak promiň ale hodíte se k sobě......
  • táhne jí z kotle jak mě z řiti
  • *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* super si
  • Proste si nejlepsi. Vsichni se stim tady vypisuji hodinu (nic proti vam) a je to zbytecny. Jen ji chcete ziskat.
    Proste te mam teri strasne rada a.co vic k tomu dodat ,, jen tak dal''.
    Muzes to dosahnout daleko..hmmmmm.... Jeste dal nez si tet. Ahoj
    • *s tím
      *teď
  • Jsem v šoku. Tak to už v 15 místo kamarádství, už mají partnera, a to už stíhlá i chodit i rozejít se. To by mě zajímalo a kdy stíhá školu: blogování sebere hodně času, k tomu už mít partnera. Za chvíli už jako r..mské obyvatelstvo, budou mít partnera už ve 12.
    • Jo a v 16 řídila své vlastní auto a nabourala. Ony jsou pro holčičky zbohatlíků jiné zákony? Já myslel, že řidičák je až od 18??? Ale asi jsem blbej. To bude tím, že jsem starej a nemám Apple (z mého platu opravdu těžko...).
    • no týýý vole v 15ti mít partnera no sodoma gomora že??? *1*
      to je strašný ta dnešní mládež no jo jiná generace *15*
      • Hele, hele, moje babička se v patnácti seznámila a začala chodit s dědou, takže pr! A vydrželo jim to 45 let! ;)
        • Teda jako do teď a pořád jsou spolu, tak to myslím :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit