Přejít na výpis diskuzí

Thomas Anders

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vsetko najjjjjj. si stale naj sexi spevak!!!
  • Všechno nejlepší k 49 narozeninám Thomasi !... *3*
  • miluju ho od malička je prostě nádhernej!! a mooc sexýý mooc miluju!! *14*
  • thomas je nádhernej miluju ho od malička!! moooc sexyyy *14*
  • Thomas Anders

    STOP!!! Thomas Anders (Modern Talking) / Sandra (D) STOP!!!
    28.08.2010, Přírodní amfiteátr Loket, 20.00
    pořádá: Hudební agentura Vlny - Vladimír Suchan
    Exkluzivní dvojkoncert největších německých popových ikon 80. let - zpěváka skupiny Modern Talking Thomase Anderse a zpěvačky Sandry s jejich doprovodnými kapelami byl z organizačních důvodů zrušen!!!
    !!! SHOW CANCELED !!!

    *10*
  • tak tady musíte být

    Thomas s polečně se Sandrou letos v Lokti u Sokolova s celou skupinou, kteří hráli v Modern Talking lístky jsou v prodeji u eventim.cz super já osobně se těším jak malej kluk
  • 2272

    Thomas

    Krásnej mužskej má pěkný písničky je sexy *14*
    • cherry12

      Re: Thomas

      Tomas je Sexy Sexy Lover *1* *1* *1* *1* *1*
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
  • Thomas

    Hallo!
    Zdravim vsechny Fanousky Thomase. Thomas je prima clovek.Znam Thomase osobne. Pochazim z Koblnenz a ted ziji v Ceske Republice a jsem moc rada,ze se taky tady nekdo zajima o Thomase. *3*
    • Re: Thomas

      Velmi by som si priala album Modern Talking-In the garden of Venus. Ak poznas Thomasa osobne, dal by sa od neho ziskat?
    • Re: Thomas

      *14* *14* *14* ten jeho krasny hlas a vyzor aj ked amm len 12 pocuvam ich take 4roky aj sandru a tych z 80rokov ..trochu ,ma sere ze ma v triede ocudzuju ze pocuvam tke storocne pesnicky ale ja ich milujem lepsie ako tie blbosti teraz najwac milujem Sandra a Thomasa : *14* *14* *14* *4*
      • chickuita

        Re: Re: Thomas

        Mě kdyby někdo odsuzoval za to,že je poslouchám tak by mu to k ničemu nebylo protože já se jich nikdy nevzdám! Aspoň jsem hodně originální,což se mi líbí ale neposlouchám je proto,abych byla výstřední, ale proto,že od první chvíle co jsem uslyšela písničku od nich,jsem je začala zbožňovat,Thomas má vážně okouzlující hlas a Dieter má charisma a je,no vlastně spíš byl,fakt moc hezkej *14* jen škoda,že se rozpadli,tolik bych si přála jít někdy na jejich koncert... *9* ani jejich plakát už nikde neseženu *9*
    • Re: Thomas

      Kdyby sme se o Thomase nezajímaly, tak to by byl hřích *4*
    • Re: Thomas

      Ahoj.
      Za první éry Modern Talking jsem Thomase ukrutně milovala. Nádherný hlas a on taky. Zajímalo by mě, jaká věková skupina fandů ( početně tedy nic moc )se tu sešla. A taky jsem po dlouhé době začala pátrat po nějakých info o něm.Docela mě po těch letech překvapilo, že je v Německu zatím pořád dost aktivní. A chtěla bych se zeptat - má takový exotický zjev, ne zrovna typicky německý, že? Nevíte k tomu něco?
      Díky
      • chickuita

        Re: Re: Thomas

        No, mně je 14 a půl a hned jak jsem uslyšela písničku Cherry Cherry Lady, okamžitě jsem se do Thomase zabouchla...no spíš do jeho naprosto skvělého hlasu! *4* ... je prostě k sežrání a bez Dietera by to nebylo ono, oba jsou bezvadní a jedineční *14* *14*
        • Re: Re: Re: Thomas

          *1* *1*
          Hele tak to jsme na tom byli stejně,jenže já jsem na něj takhle přišla přeci jenom o pár let dříve *14*
          ...je už to nějaký ten pátek *3*
      • cherry12

        Re: Re: Thomas

        Mně je 9 a od 6 jsem do nich zabouchlá *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Thomas

          Hmmm tak to je neuvěřitelné,že ještě v dnešní době dokáže oslovit tak mladé posluchače,pro mě docela příjemné překvapení!!!Jinak bych tomu nevěřila *3*
          Zdá se že na něj reagujeme všecny stejně *3* ať je nám kolik je nám...
          *1*
    • Re: Thomas

      Hallo Stephanie.
      Tak to teda mrkám, že nám se píšeš. Jasně že se tady zajímaj lidi o Thomase. Konkrétně v jednom foru probíhá vcelku zajímavá debata o modern talking. Ale já víc tíhnu k Thomasovi. Je hrooooooooooooooooooooooooooozně sexy a ten jeho hlas,no uuaaaaaaaaaa *14*
    • Re: Thomas

      Thomas se mi moc líbí i jeho písničky mám moc ráda *15*
  • Koncert

    Chodí sem někdo?Nevíte někdo o koncertech,nemůžu nikde najít současné koncerty,jediné,co jsem našla je novoroční koncert v Berlíně.
    • Re: Koncert

      25.8.08 měl Thomas koncert v Polsku. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit