Přejít na výpis diskuzí

Thomas Hewitt

OSOBNOST 29.6.2008 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SPAMATAJTE SA!!!!!
    Co tu niektori pišete za sračky, že mate radi Hewitta a ostatných vrahov. Ste drbnutí úplne??? Veď ten človek zabil desiatky ľudí a mučil ich, a vám sa takýto človek, ak ho tak vobec možem nazvať, páči?? Čo je také skvelé a obdivuhodné natom, že zabíjal ľudí? Život nieje nejaká hra, alebo film, ktorí si pozriete, život je skutočný! Keď niekto zomrie, tak už to nejde vrátiť! Tento psychopat zabíjal nevinných ľudí a vám s apreto páči a zdá milý? To snaď nemyslite važne, kebyže su medzi jeho obeťami členovia vašej rodiny alebo vaši priatelia, tak by ste ho už tak radi nemali. Sa zobuďte!!! A najdite si iné vzory než mentálne postihnuté trosky, ktorí vedia iba zabíjať ľudí.
    • Asi vám všem pokazím vaše názory o tom že žil když je to fiktivní filmová postava a filmaři se nechali inspirovat chlapkem který opravdu žil a jmenoval se Eduard Gein
    • Mám pro Vás všechny překvápko. Nikdo jako Thomas Hewitt neexistoval...
  • Thomas Hewitt je vymyšlená postava takže nežije a nikdy nežil
  • T.B Hewit? Ten by otom mohl něco vědět, že?:D
    Jinak já jsem se začal zajímat o T.H. náhodou díky Gta Sa kde jsem našel kousek od hadí farmy mrtvé těla. Pak ještě pár info. a přišel jsem na T.H. Podle mě ed i tom žily. A dokazují to dvě věci
    1) na obálce texaskeho masakru zezadu je napsáno že parta studentů se omylem dostanou na farmu Thomase Hewitta nebo tak něco
    2) Kouknětěse na to video kde zabil moderátora a kameramana. Však právě od tud je jeho jediná fotka (a pár rozmazanich) tohle je samozřejmě můj názor!
    • Paneboze, vy jste fakt retardovani kr*teni.
  • martincovavera
    Toho Thomase Hewitta je mi líto jak se k němu chovali.Každý člověk je jaký je a ikdyž mají znetvořenou tvář tak má i srdce a city.Ale na tu druhou stranu měl jít na plastickou operaci(samozřejmě jestli měly peníze)a neměl to řešit tým že vřaždil.A vážmě mám ráda lidy který tu píšou že by se s nim rády setkali zatukali byste na dveře a on by vylezl s motorovou pilou a byly by jste posraný za ušima.A jestli ho tu nekdo miluje tak zajdite na PSYCHIATRII.Protože milovat SÉRIOVÉHO VRAHA je jen přece trochu ujetý.Ale tohle je jen můj názor tak jestli někoho urazí tak se předem omlouván. *3* KONČÍM
    • na psichiatrii už jsem byla milionkrát, protože si dělam náhrdelníky ze slepičích obratlů a mam takový problémy, že se už čeká jenom na to, až mi jebne a někoho zmlátim né-li zabiju, a proč nemilovat vraha? aspon víš že si na něj, a ani na tebe nebude nikdo dovolovat a když jsou spolu dva vrazi tak se mohou spoleně věnovat jejich oblíbené činnosti :D a vraždění je pro člověka vemi uvolňující :D
  • Hewitt je božskej chlap je mi sice jenom 13 ale viděla jsem už texaský masakr motorovou pilou 1,2 a myslím si že je to pravda že žil, a někde ještě žije :) *4* a pro ty co tohhle budou číst tak mam ráda záporňáky, no a? Jason Vorrhees, Thomas Hewitt, Michel Myers a jim podobní jsou asi jedniný normální filmoví lidé kterým rozumim a úplně s nimi soucítim.Toť vše *1*
  • marianna69
    Nooo podľa mňa žil, ale keby nemal takú pryjebanú rodinu a tí k***i by sa mu nesmiali možno by ani nebol takí no kto vie, a keby dnes žil a čo asi aj jj tak by mal asi cez 70-ku. dpc *1*
    • tenhle rok by mu bylo 73
  • Thomas Hewitt hrál hlavní postavu v hororu nevěřím tomu že by žil je to výmysl!!Na druhou stranu mi bylo líto toho že nemohl za to jak vypadal...Některý lidé tady píšou kraviny jak kdyby do Thomase byly zamilovaný kdyby ho viděly jak na ně on kouká nebo by nastartoval svou pilu a běžel by za nimi tak by se posraly strachy tyhle lidi miluji *16* *16* *16*
    • takže za 1. Thomas Hewitt existoval a možná že ještě existuje a za 2. co ty víš? možná jsou osoby tady do něj fakt blázni a já se k nim počítám *1*
      • No tak když je ti taky 13 tak to se dá čekat, že ještě nemáš rozum no.. :D radši si uvědom, že tenhle článek nebyl o filmu, ale o tom, že ten vrah opravdu žil.. Bože, kdyby si ho asi viděla doopravdy jak vypadal tak by ses zesrala strachy ani bys nevěděla jak )) ..
        • mě připadá roztomilej a nenecham si do toho kecat ;D a navíc má i prostřední jméno a narodil se v r. 1939 v Srpnu a je mi jedno co si kdo o mě myslí ale já ho mám ráda a no a že bych se zesrala, stejně je jenom 0,01% šance že bych ho někdy uviděla, protože proč by si vybral takovou divnou holku jako jsem já? :D navíc s nim mam hodně věcí společných. *1* *1* *1* *1*
          • mam hodně věcí společných. - nepoužitelný mozek? To věřím ;-)
  • :-)

    Pane jo, vy jste tady všichni tak chytří až to není možný :-D

    Jedna strana tu ze sebe dělá rádoby "cool" týpky, kteří by se svým 1,60 oddělali jednou ranou i obrněnej tank. Tyhle lidi fakt žeru ;-)

    Další strana tu sere akorát tak totální nespisovná "hovna", nemají ani podložené fakty a dle jejich vyjadřování by si člověk řekl, že vedle nich má takovej Hewitt IQ 210.

    Pak je tu třetí strana obyčejnejch normálních lidí, kteří mají podložený fakta a nekecají tu sračky.

    Protože 1 a 2 strany je mi fakt líto :-)
    • njn já vim :D já tky mezi ty lidi patřim a thomas hewitt možná je i inteligentnější než si tady všichni myslí... a navíc já budu asi podle tebe a dle názoru všech patřit do skupiny č.2 nebo č.1 *1*
    • Re: :-)

      a co si myslíš o mě?
  • asd

    Já si teda osobně mslím,že Thomas Hewwit žíl a,že je to pravda.A jak tady někdo psal,že ten v tom filmu je on tak to není on ten film natočili podle výpovědi toho kdo to přežil.
    • konečně sem napsal neco někdo inteligentní :D
  • =)

    Je mi jedno jestli někdy žil,žije a nebo to je fake...Ale takoví ti "typci" co tady píšou jak by ho chtěli strašně moc poznat...Tak to jděte do háje ;D stačilo by kdyby vylezl s motorovkou a jste posraní až za ušima ;))
    • jo posraná bych byla ale jenom toršku protože je mi ho líto, všichni ho odsuzovali za to jaký byl a vůbec si nevšímaly jaký nebyl na venek, ale jaký byl uvnitř,Nikdo si ani nevšiml jaký následky to mít bude a já ho mam ráda jenom proto, že já jsem na tom stejně, mě taky odsuzujou a šikanujou že jsem jiná ale na to peču já jsem taková jaká jsem a nikdo se mi do toho s**t nebude! děkuji za pozornost *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit