Přejít na výpis diskuzí

Thomas Hewitt

OSOBNOST 29.6.2008 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ed Gein

    thomas hewitt žil pouze ve filmu Texaský masakr motorovou pilou. Námět na tento film vzal režisér Tobe Hooper u vraha Eda Geina viz. http://cs.wikipedia.org/wiki/Ed_Gei n#Ml.C3.A1d.C3.AD
    tak tu nezkoušejte, že thomas hewitt že je mrtvej nebo nedejbože ještě žije.....
    • Re: Ed Gein

      Sice v Texasu ani nikde jinde žádný masový vrah Thomas Hewitt nežil ;), ale film byl ovlivněn příběhem vraha, kanibala, nekrofila a bůh ví co ještě Eduarda Geina ;).
    • Re: Ed Gein

      jn má pravdu :p ;))
    • Re: Ed Gein

      si peknej curak zasrany on zil ty kokote a stal se nejpopularnejsim vrahem v histirii ameriky vis zmrde *5* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • to mas pravdu, a neni proc se rozcilovat kdyz je to jenom ,,zasranej curak" *3* *2*
        • ale jinak mam chut tu osobu uškrtit protože mam tomase hewitta opravdu ráda *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: Ed Gein

      haha proc by nezil v tyhle zemi jsou taky masovi vrazi tak cemu se divis a mexiko je nejhorsi neni to tak davno co nakej debil s psichiny podpalil lecebnu bylo to v tv novinach jako 2 NEJVETSI MASAKR V TEXASU 1 BYL MOTOROVOU PILOU VIS NEVERITE KOUKNETE SE NA TN.CZ
    • Re: Ed Gein

      hej tak když ho nikdo nedopadl tak proč by neměl žít ještě někde určitě je ale už nevraždí
  • Malé video

    Tady máte takové krátké video o něm (asi v půlce je jediné video, ve kterém je vidět jeho obličej, ale potom co se na to podíváte se určitě budete se mnou divit, jak mohla policie dopustit, že se něco takového těm dvoum lidem mohlo stát) *10* *10* *16*
    • Re: Malé video

      thomas hewit byl masový vrah ktery se narodil 1930 jedné sadistické rodine se sklony ke kanibalismu .thomas se narodil s deformovanou tvaří trpěl kožní chorobou ,to vedlo ktomu ze se snim nikdo nebavil a všichni se mu smali,proto se thomas uzavrel do sebe a byl dusevne nemocny v 6letech se zacal sebeposkozovat jeho rodina jeho rodina pracovala na jatkach byla to jedina obziva cele vesnice v trevis country texasu postupem casu thomas zacal pracovat na jatkach a zjistil ze se da ze zvirat delat i neco jineho nez steiky apod. z jejich kuze si sil masky ktere si daval na tvar bylo to lepsi nez obvaz aby zakryl tu ohavnou a zdeformovanou tvar ktere se lide bali jeho rodice se vizivali v zabijeni a zaroven litovali ze jejich sin neni jako oni tak mu nosili tak mu nosili kuze aby mel dost materialu k siti masek ,thomas chodil po okoli a zabijel zvirata ktera potkal blyzko sti sveho domu a rodice ho zato chvalili . jednoho dne do trevis country prisla hygiena a jatka a jatka museli zavrit vjetsina obyvatel trevis coutry texasu prisla o praci a odjeli pryc ale hewittovi tu zustali thomas dal chodil na jatka a zabijel jako sileny nez ho majitel vihodil ale thomas ho zabil a rozrezal motorovou pilou v roce 1973 policie trevis country nasla u reky 5 lidskych tel zmasakrovanych v dome hewittu pres 300 dukaznich materialu ale nic neni tak presvedcive jako dukazni materiali s prohlidky mista cinu kde policie skouma sklepeni domu a thomas je napadne toho dne byl 1policista tezce zranen policie mysto cinu radne nezajistila pripad nebil do dnes uzavren a zapsal se ho historie amarickych dejin jako the texas chain saw massacre .jako 2se zapsal pripad kdy blazen vyhodil v americe do vzduchu psichiatrickou lecebnu jako 2 masakr v dejinach 1 byl ten o hewitu
      *7* *7* *7*
  • aha

    Haha Thomas Hewitt Žil Já byl v jeho domě
    • to ti tak budu věřit...
      za 1.ale souhlasim s tim že žil
      za 2.ale když si povšimnu toho jak tu lžeš, beru tě jako nějakého kokota, neni proč lhát...
      • jop a ještě něco, do jeho domu je vstup zakázán jinak tě buď čapnou benga, a nebo tě zabije T.B. Hewitt :D *1* *1*
    • Re: aha

      Ty vole, nechtěj mě rozesmát, tohle píše 11 letý děcko, který vidělo chtělo jít večer na záchod rodiče už spali a ono si sedlo s peřinkou a medvídkem před horůrek a pak začalo vykládat tady po celým internetu hovna ;-) klaním se ti.
    • amug

      Re: aha

      kdy?
    • Re: aha

      jj? to chci vidět hahahahahahahaha
  • nnic

    tak ja nevim jak mohly natocit ten horor to nebyl doopravdy thomas ne? to by ho ppolicajti uz davno chytli *9*
    • Pane Boze, proc maji deti pristup k internetu? Proc?
    • Re: nnic

      no toje jasny ze to nebil on ale herec ty vole to sou napady sito myslet ten film byl natocen o par let pozdeji zlatéo
      • jj první film, o kterým vím tak je natočenej v r. 1973 bo ňák tak
    • Re: nnic

      mnhoo ono ten tomas ozaj zijee ale ten vo filme bol iba herec
  • xD

    já ani tu vodu bych mu nedala *3* *3* *3* *1* *1* *1*
    • Re: xD

      ty kravko polib si ty snad treba nejses clovek ale krava a je to pravda tak on za to nemuze to on mel smutnej a chladne život to on si prožil tolik bolrsti v picusove!!!takže lidi nesudte jaky sou za to muzou jejich rodiče treba rozmazlený deti jejich rodiče jim vsechno kupuji ne deti sami!!!!tak ho nechte bejt to jeho rodice sou dva curaci
      • Re: Re: xD

        ty taky nejsi uplne normalni......ospravedlnit chladny detstvi masakrovanim lidi mi pride dost hloupy
  • qwertzuioplkjhgfdsayxcvbnm

    On za to sice nemůže ale může za to že zabil tolik lidí. Já bych ho zavřel do basy bez oken bez světla jednou denně kus chleba a misku vody za to co udělal.
    • Re: qwertzuioplkjhgfdsayxcvbnm

      hele ty idiote on za to nemuze to si ho takhle vychovali rodiče a taky to byl jen člověk ale znetvořenej ale ted si predstav ze je to kvuli tomu ze vrazdil protože mu zavreli jatka a on si chtel jen myt s rodici jatka tak si je udelali ale psichopata z nej udelali rodiče to oni jsou dva konomrdove zasrany takze neurazej ho zabil lidi aby mel jatka ty debile
      *16* *16* *16* *16*
    • Re: qwertzuioplkjhgfdsayxcvbnm

      do basy xD dat mu ke spanku zbyjecku a zmacknou spoust, skurysyn jeden ten hawitt *16* *16* *16* *16*
      • nn já bych ho nikam nezavírala, on měl ,,jenom" hlad :D a to s tou zbíječkou byhc spíš udělala já tobě, a nepíše se to hawitt ale Hewitt :D
    • leo

      hele ale nějakej blbec normálně byl takovej fanda že si koupil motorovku značky partner a koupil si masku leatherface z e-shopu.pořezal 3 lidi.ted se léčí ve vězenský psichiatrii(stalo se to někde v jihomoravském kraji)...
      • Re: leo

        aha to je zajimavy a kdy se to odehralo :D
  • ...mia...

    LoV3

    A je mi uplně jedno jak vipadá !!!
    • Re: LoV3

      http://www.horror.cz/filmove-postav y/clanek_thomas-hewitt_155/
  • ...mia...

    :)

    Ach jo...Já Ho taky moc miluju to si neumíte ani představit strašně uplně neskutečně a budu se o něm snažit co nejvíce dozvědět!!!! *14* *14*
    • Re: :)

      Opravdu ???? mám ho taky ráda *14* *14* *16*
  • Leatherface

    Hej lidi Thomasovi Hewittovi by dnes bylo něco přes +-80 takže asi už je po něm *1*
    • tpč nn 73 :D
    • Re: Leatherface

      *1* *1* souhlas
  • On zije

    Hele xXx ses pica jeho netrefis tan se zakrije briho nebo headku motorovkou a budes v prdeli.A ty Asdasda,ty pico on zije lamo ja sem se kouknul na ten tvuj prispevek a nic tam neni lamo takze si naser pico
    *16* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit