Přejít na výpis diskuzí

Thomas Hewitt

OSOBNOST 29.6.2008 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XXX

    hejj alexzinko ty si upe kráva jako nechápu jak homůžeš mít ráda sice mě jeho život zajímá a chtěl bych o něm něco vědět ale určitě bych se ho v životě nezastal debila vylízanýho upe magor psychouš!!!já ho potkat s devítkou tak do něj dám zásobník!!
  • ....

    http://cs.wikipedia.org/wiki/Ed_Gei n#Ml.C3.A1d.C3.AD Toto je vas thomas hewitt uz je davno mrtvy...btw to co se tady pise sou nesmysli nic takoveho se nestalo...
  • Bojiim

    Ahojec,tak on žije jo?To je v pytli.Radši o něm nic neříkejte ještě si vás nebo mně najde a vyslíkne vás z kůže,*9* !!!!!
    Myslím si že ještě žije,páč takový vrazi se dožijou víc jak normální člověk....
    • nebooj jediný nepezpečí který timomentálně hrozí jsem já :D
  • alexzinka

    Thomas Hewitt

    ach já ho tak miluju on za to nemůže že takhle vypada a chci prosim více informací děkuji *1* *1* *1* *1* *1* *16* *16* *16* *16* *16* *16* a at pořád vraždí
    • Re: Thomas Hewitt

      ste blazni??? já vám neco reknu, ten chlap byl fakt cvok, idiot. jak tam nekdo napsal, ze se nevi ani kde ten dement zije a ani jestli uz je mrtvej, k tomu chci jen napsat jediny. je mrtvej a v cesky republice ani v evrope urcite neni, jak ste nekdo naznacoval. nikdo na letisti by si nejakyho trimetrovyho dementniho typa s motorovkou urcite nevsim, ten je vazne starsne nenapadnej...jo a alexzinko...víc info je neznámých an netu je jen tohle, asi budeš muset patrat ve spisech policie Travis County *3* *5* *15* *8*
      • Re: Re: Thomas Hewitt

        toto bylo mooooc hezky napsane:-DD *15*
      • Re: Re: Thomas Hewitt

        SexyS8tka:poslouchej ty jsi blba tak si sehnal soukrome latadlo od pribuznych ne???a pristal nekde na opustenem miste ne??lidi a proc by nezil to by bylo vice slavy kdyz umrel vrach tisicileti ne????
    • Re: Thomas Hewitt

      vite co jste tu vsichni pomatlani ja by hoo ukrizoval uhryzaval mu prst po prstu za to jakou bolest pribesl lidem ktere zabil i blizkym od toho koho zabil pac je to muselo mrzet ze umrel bych toho buzeranta hewitskeho tyral az by chcipl a vymocil bych se na jeho mrtvolu *9*
      • tvl nemysli si o sobě moc, ten by tě mohle taky rozsekat a ty, kdybys mu skřivil jenom jedinej vlásek nebo něcohoršího, tak bych si tě podala já a další jaho fandové, resp. Fanynky :D
      • Re: Re: Thomas Hewitt

        :D
    • alexzinka

      Re: Thomas Hewitt

      je to pravda nebudou se mu posmívat nebo je zabiju *16* *16* *16* *16* *16*
  • alexzinka

    Alexzinka

    ach já ho tak miluju on za to nemůže že takhle vypada a chci prosim více informací děkuji *1* *1* *1* *1* *1* *16* *16* *16* *16* *16* *16* a at pořád vraždí
  • alexzinka

    Thomas Hewitt

    je nejlepší vrah na celim světě *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Thomas Hewitt

      ty ses alexzinko asi na palici ty kravo tebe aby zavraždil *1*
      • hezky napsané :D j stejně dřív nebo později zaklepe bačkorama a já chci aby mě, když už, nejdřív o-tamto *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* kváásnej to kus chlapa *14* *14* *14*
    • Re: Thomas Hewitt

      jojo tak to máš pravdu nechtěla bych tam bydlet ani za nic *1* ale třeba bych se neěkdy aj podívala k nim do domu jeslti teda ještě nějaký mají....A nejvíc by mně zajímalo jestli vůbec žije... *7*
      • Bohužel ne :( to místo má pod palcem benga
      • alexzinka

        Re: Re: Thomas Hewitt

        tjn může žít to by bylo fajn *4* *4* *4* *4*
        • Re: Re: Re: Thomas Hewitt

          ty ses uplne mimo... bez skocit do kyseliny...
          • Re: Re: Re: Re: Thomas Hewitt

            thomas hewitt je nejlepši a myslim že žije ... ale muj kamoš byl se kouknout na ten dum !!! *3* a fakt tam je *13* (ten dum jako že stoji)
            lol ale rada bych thomase potkal *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit