Přejít na výpis diskuzí

Thomas Hewitt

OSOBNOST 29.6.2008 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • qwertzuioplkjhgfdsayxcvbnm

    On za to sice nemůže ale může za to že zabil tolik lidí. Já bych ho zavřel do basy bez oken bez světla jednou denně kus chleba a misku vody za to co udělal.
  • Re: LoV3

    http://www.horror.cz/filmove-postav y/clanek_thomas-hewitt_155/
  • ...mia...

    LoV3

    A je mi uplně jedno jak vipadá !!!
  • ...mia...

    :)

    Ach jo...Já Ho taky moc miluju to si neumíte ani představit strašně uplně neskutečně a budu se o něm snažit co nejvíce dozvědět!!!! *14* *14*
  • Leatherface

    Hej lidi Thomasovi Hewittovi by dnes bylo něco přes +-80 takže asi už je po něm *1*
  • On zije

    Hele xXx ses pica jeho netrefis tan se zakrije briho nebo headku motorovkou a budes v prdeli.A ty Asdasda,ty pico on zije lamo ja sem se kouknul na ten tvuj prispevek a nic tam neni lamo takze si naser pico
    *16* *13*
  • XXX

    hejj alexzinko ty si upe kráva jako nechápu jak homůžeš mít ráda sice mě jeho život zajímá a chtěl bych o něm něco vědět ale určitě bych se ho v životě nezastal debila vylízanýho upe magor psychouš!!!já ho potkat s devítkou tak do něj dám zásobník!!
  • Re: Re: Thomas Hewitt

    SexyS8tka:poslouchej ty jsi blba tak si sehnal soukrome latadlo od pribuznych ne???a pristal nekde na opustenem miste ne??lidi a proc by nezil to by bylo vice slavy kdyz umrel vrach tisicileti ne????
  • ....

    http://cs.wikipedia.org/wiki/Ed_Gei n#Ml.C3.A1d.C3.AD Toto je vas thomas hewitt uz je davno mrtvy...btw to co se tady pise sou nesmysli nic takoveho se nestalo...
  • Bojiim

    Ahojec,tak on žije jo?To je v pytli.Radši o něm nic neříkejte ještě si vás nebo mně najde a vyslíkne vás z kůže,*9* !!!!!
    Myslím si že ještě žije,páč takový vrazi se dožijou víc jak normální člověk....
  • Re: Re: Re: Re: Thomas Hewitt

    thomas hewitt je nejlepši a myslim že žije ... ale muj kamoš byl se kouknout na ten dum !!! *3* a fakt tam je *13* (ten dum jako že stoji)
    lol ale rada bych thomase potkal *14*
  • Re: Thomas Hewitt

    ste blazni??? já vám neco reknu, ten chlap byl fakt cvok, idiot. jak tam nekdo napsal, ze se nevi ani kde ten dement zije a ani jestli uz je mrtvej, k tomu chci jen napsat jediny. je mrtvej a v cesky republice ani v evrope urcite neni, jak ste nekdo naznacoval. nikdo na letisti by si nejakyho trimetrovyho dementniho typa s motorovkou urcite nevsim, ten je vazne starsne nenapadnej...jo a alexzinko...víc info je neznámých an netu je jen tohle, asi budeš muset patrat ve spisech policie Travis County *3* *5* *15* *8*
  • Re: Thomas Hewitt

    vite co jste tu vsichni pomatlani ja by hoo ukrizoval uhryzaval mu prst po prstu za to jakou bolest pribesl lidem ktere zabil i blizkym od toho koho zabil pac je to muselo mrzet ze umrel bych toho buzeranta hewitskeho tyral az by chcipl a vymocil bych se na jeho mrtvolu *9*
  • Re: Re: Re: Thomas Hewitt

    ty ses uplne mimo... bez skocit do kyseliny...
  • alexzinka

    Re: Re: Thomas Hewitt

    tjn může žít to by bylo fajn *4* *4* *4* *4*
  • Re: Thomas Hewitt

    jojo tak to máš pravdu nechtěla bych tam bydlet ani za nic *1* ale třeba bych se neěkdy aj podívala k nim do domu jeslti teda ještě nějaký mají....A nejvíc by mně zajímalo jestli vůbec žije... *7*
  • alexzinka

    Re: Thomas Hewitt

    je to pravda nebudou se mu posmívat nebo je zabiju *16* *16* *16* *16* *16*
  • alexzinka

    Thomas Hewitt

    ach já ho tak miluju on za to nemůže že takhle vypada a chci prosim více informací děkuji *1* *1* *1* *1* *1* *16* *16* *16* *16* *16* *16* a at pořád vraždí
  • alexzinka

    Alexzinka

    ach já ho tak miluju on za to nemůže že takhle vypada a chci prosim více informací děkuji *1* *1* *1* *1* *1* *16* *16* *16* *16* *16* *16* a at pořád vraždí
  • alexzinka

    Thomas Hewitt

    je nejlepší vrah na celim světě *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit