Přejít na výpis diskuzí

Thomas Sangster

OSOBNOST 4.5.2008 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslel že mu je 15 *1* *1*
  • newt je super a je mnohem hezčí než Thomas *5* *5*
    • Thomas je nejhezčí herec pod sluncem a jsem ráda že v tom filmu hrál (škoda že nehrál hlavní roli měla bych jistotu že to přežije :)
    • v tom filmu určitě, ale jinak je dylan (thomas) v reálném životě podle mě hezčí, thomas je ale zase roztomilejší *14* *3*
  • Skvělej herec *14* nejlepší role je v Maze Runner *14* *14* *14*
  • vypad jako krysa ... pěkná krysa
    • Chceš tím něco naznačit? ... dyť je krásnej :3
  • Když jsem ho viděla v Labyrintu myslela jsem si že je mu tak 18 ale mu je 24!!! Ale je krásný...
  • nejlépe si zahrál ve filmu The Maze Runner - Labyrint útěk... ten film byl božský... teším se na druhý díl...
  • Je opravdu úžasný! Skvělé herecké výkony, ve Hře o trůny jako Jojen Reed je naprosto kouzelný! Tenhle chlapík (při pohledu na něj bych napsala spíš "kluk", jenže 23 už je číslo, heh) dokáže zahrát snad úplně všechno! Je krásný! *4*
  • kdyby nebyl tak vysoký tak tipuju 10 :) ale je sladký *14*
  • Ehm... možná to můj prostý mozek nechápe, ale jak mohl Thomas hrát v London's burning v roce 1988, když se narodil v roce 1990? *15* *15*
  • Jen upozorním, že máte chybu ve filmografii - v seriálu Doctor Who(Pán času) hrál Thomas v roce 2007, ne 2005!! Je to celkem poznatelná chyba, opravte to prosím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit