Přejít na výpis diskuzí

Thomas Sangster

OSOBNOST 4.5.2008 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paulinek23

    Je skvělej :o)

    Thomi je skvělý herec, viděli jsme ho v hodně filmech. Ve filmu Láska nebeská byl srandovní.
    V novém filmu Nowhere boy (o zrození Beatles a Johnovi) bude hrát kolegu a nejlepšího přítele Johna - Paula McCartneyho. :o)
    Jsme zvědaví na jeho výkon. :o)
    *3* *14* *14* *3* *5* *4* *15*
    • Re: Je skvělej :o)

      Jemu je dvacet a vypadá na třináct, to je dost srandovní:), ale je pěknej a hraje hodně dobře:) doufám, že ho uvidím v nějakém filmu hlavní roli, která mu přinese oskara:)
  • aaaaaaaaaaaaaaa

    normalne musim rict ze cumim s otevrenou hubou ze mu je 19 ja myslela takovejch 13
  • 149.149

    Doctor Who

    Taky skvělej hereckej výkon podal v Sci-fi seriálu Doctor Who...fakt skvělej kluk a nemůžu si pomoct ale vypadá tak trochu jako můj vlastník... *15* *15* *15*
  • kristyna.dvorakova106810

    thomas

    Když sem ho viděla v poslední legii a láska nebeská myslela jsme že mu je 12 nebo 13 ale je mu osmnáct! škoda! *9*
    • Re: thomas

      Jenže ten film byl natočenej dřív asi v roce 2003 víš tehdy mu bylo kolem dvanácti ale teď mu je 20.Ahoj *5*
      • Láska nebeská byla natočená v r. 2003, postavě bylo 11, jemu bylo 12. Ale Poslední legie byla natočená v roce 2007, jemu bylo 16, zatímco postavě mělo být 12. Ještěže vypadá pořád tak mladě, aspoň ho mohli obsadit *3* Je úžasnej. Hraje hrozně skvěle, a má nádherný oči *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • barca-oo8

    Thomas

    Je tak krásnej a ty jeho oči.Když jsem ho v sobotu videla v posledni legii myslela sem že mu ju 13 možná 12 ale ne 18 super *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Thomas

      jenom musím podotknout ,že v doběnatáčení nebylo Thomasovi ani 12, 13 ani 18 ale právě několik měsíců 16let. Ale i tak vypadal na 12. Teď už je situace jiná, ovšem dětskou "tvářičku" bude mít ještě hodně dlouho (pokud nebude chlastat haaa...) *5*
  • Thomas

    Thomas je vynikající herec, a opravdu zírám, že mu je už 18. Myslel jsem, že mu je tak 11 nebo 12 let, a ono je mu 18. Kéž bych se s ním setkal. Je super
  • vynikající

    Tak tenhle chlapec převyšuje všechny... vynikající herecký výkon... znám ho i z filmu Láska nebeská, ale když jsem viděl včera Poslední legii jsem toho názoru jakej sem tu napsal! Říkám si škoda, že s ním nehraju i když nejsem herec... aspoň, kdybych se sním setkal.
  • Thomas

    Musím konstatovat, že tento mladý a všestranně nadaný herec má u mě obrovské sympatie. Jeho herecký projev a vyjadřovací schopnosti, jsou v něčem zvláštní a na jeho věk dost neobvyklé.Vyzařuje z něj poměrně velký potenciál. Dokonce jsem zjistil, že se svou matkou založil nějaké produkční studio Brodie film. Moc se na jeho další působení těším a myslím, že ještě budeme překvapení, co tento mladík dokáže.
    • Re: Thomas

      souhlasím. teď jsem se akoorát dosívala na Poslední legii. ty jo,myslela jsem,že má nanejvýš 10 let a teďka jsem si přečetla,že když to natočil,bylo mu 16 roků!!. opravdu vypadá na 8letého prcka,ve skutečnosti mu je už 18. mazec. *3* . myslím,že se svým hereckým působením dojde hodně daleko. přeju mu to *14*
      • Re: Re: Thomas

        Thomas je ten nejlepší mladý herec jakého jsem kdy poznal a přeju mu jen to nejlepší do dalších filmů.JE PROSTĚ NEJLEPŠÍ!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit