Přejít na výpis diskuzí

Till Lindemann

OSOBNOST 31.12.2006 
129 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ich liebe dich!! *14* *14* Ich möchte auf das Konzert aber nie bekomme ich Tickets aber ich möchte Ihnen zu hören!!!! *9* *13*
  • MartinDyntar

    "Sonne". Skvělá písen, skvost alba "Mutter". Stále říkám raději dám přednost pořádné rockové hudbě než hnusnému hip-hopu skažených rapperu.

  • MartinDyntar

    Take Till Lindemann by mel misto sveho zpevu radeji sledovat kouzelnou skolku na D...a dat si u toho vychlazene pivo budweiser take doporucuji..

  • MartinDyntar
    Sonne♥ ta nejlepší píseň od rammstein.
  • Till Lindemann

    Tak tenhle pán je opravdu kus!!!!!(musím skromně poznamenat).Sice vim, že existují i tací, kteří ho nepovažují za BOHA, ale já zas vim, že je mooooooc pěknej, má užasnej hlas, hlasovej rozsah a je proti amerikanozaci(jak já)-takže odložte tu CocaColu, co těď pijete a zapněte si Rammstein(pokud jim nerozumíte, tak si proboha obstarejte KVALITNÍ překlady. Helena
  • Nej

    Till je zkrátka "toll"... *14* ...nejlepší ze všech! Co já bych za to dala,kdybych se s nim mohla někdy setkat.... Mám v plánu si udělat "malej" vejlet do Berlína,abych mohla mýt ten krásnej pocit,že jsem tam,kde je on... *5* A hned,jak tady bude mít koncert,pro lístky poběžím i přez mrtvoly!!!! *14*
    • Re: Nej

      achojky naprosto souhlasím s tebou *14*
  • jj,Till má krásnej hlas!
    • charlottaliebe

      Re:

      Till má přímo okouzlující hlas .
      On se pro ten zpěv narodil .
  • Tillda je nejlešpí *5* Ale to všichni z R+......no ale on u mě vede *14* *14* (uf,jsem se bála že když jsem založila Tilla-mezi zpěváky že mi to neuznají *3* )
  • MartinDyntar

    Nejlepší písně Rammstein jsou "Sonne", "Ohne Dich" a další.... a písen "Amerika"?, no přece FUCK... IS AMERICAN WORLD!!!!

  • Myslím že tenhle odkaz se bude línit kažý fanynce *14* Doufám že jste ještě neviděli *4* : http://www.youtube.com/watch?v=TTekqvfcqXQ&searc h=rammstein-Till

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit