Přejít na výpis diskuzí

Till Lindemann

OSOBNOST 31.12.2006 
129 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar
    "Sonne" už pro mne zůstává nejlepší písní Rammstein. V pořadi 3.pisen z alba Mutter. K Rammstein mám samozrejme své výhrady.
  • MartinDyntar

    Někdo jako Till Lindemann trpí těžkým sado-masochismem a musí se s tím naučit nějak žít a vyrovnat ve svědomí po svém a častěji to není nic přijemného (jak je znát právě v textech hudební tvorby Rammstein) a připomínám nesmí to bít ve společnosti tabu!!! Muj vztah k Rammstein je proto velmi komplikovaný!! Ale jsem spíše ateista, pochazíme z primátu a za určitých sociálních a politických podmínek a okolností třeba jen špatné výchovy jsme a dokážeme bít zlí v podstatě všichni bez rozdílu. Nikdo není a nejsme bez viny!! Alespon to tvrdí ve své knize a studii "Zlo" (věda o temných stránkách lidství) forenzní psycholožka Julia Shawová a má pravdu!! Existuje na to dost policejních a soudních dukazu nemluvě o zločinech totalitních režimu, komunismu a nacismu. Till Lindemann je nejspíše anti-sociální, ale každý z nás přece dříve nebo později trpí nějakými psychickými a vubec duševními problémy, častěji nezjištěnými. Nelze druhé lidi předem soudit a nelze bít pokrytecký!!!

  • MartinDyntar

    miluji písen "Sonne" a "Amerika" v podání Rammstein!!! Už dlouho tu totiž nezazněla a chyběla od rockových interpretu kritika Ameriky!! Takže f...ING AMERICAN WORLD!!!

  • MartinDyntar

    ještě dodatek: Till Lindemann je sado-masochista, ale máme právo ho soudit?! Někdo má k tomu predispozice nebo ho utvářeli podmínky špatné výchovy, bez tak kdo muže dnes říct že je plně bez mravní viny a nemyslí a nestará se jen o sebe samého v konzumní společnosti. Mě k poslechu Rammstein přivedla právě tato skutečnost, má nenávist ke konzumní společnosti. Schvaluji písně Rammstein jako "Sonne" nebo "Amerika", ale nikoliv celou jejich hudební tvorbu. Sado-masochismus je prokletí plné bolesti, žalu a utrpení, připomínám jen že pro nikoho to není přece dar!! Nikdo nevidíme co si druhý člověk vnitřně a duševně skutečně prožívá! Ale věřím tomu a doufám v to že empatie a psychologie tomu muže hodně pomoci předem nesoudit druhé lidi a snáze jim porozumět, pro začátek stačí jen pozorně a laskavě pečlivě naslouchat jejich potřebám a touhám!! Přestože jsem ničema horší než zvíře cožpak nemám právo na život (Dostojevskij) Pro ty co jako já pokrytecky odsuzovali Tilla Lindemanna a hudební tvorbu Rammstein.

  • MartinDyntar

    to nejlepší album od Rammstein je právě už "Mutter" z let 2001. Pro mě je to zároven jediné skutečné album už od Rammstein, jejichž hudební tvorbu už dnes naštěstí vubec nesleduji.

  • Simulenka

    On je prostě užasnej😍 Miluju jeho hlas ❤ Jeho písničky jsou nejlepší 😍 má obrovský talent 😍 proste ho miluju ❤

    • MartinDyntar

      To asi jen rada poslouchas tvrdou hudbu vid ze a o sado masochismu uz vubec nepremyslis ze. Ja byl kdysi a drive stejny. Cloveku to dojde vzdy az pozdeji a nekomu to bohuzel nedojde vubec...nikdy...takovych pripadu bylo a jeste bude. Viz nas neonacisticky ortel

  • MartinDyntar

    písen "Amerika" od Rammstein. FUCK... IS AMERICAN WORLD!!!!! STOP násilí, zabíjení a negramotnosti američanu, jejich lhostejnosti a sobeckosti, pro které je finanční zisk bez ohledu na lidské životy a zábava vším - ano zábava nade vše!!!

  • MartinDyntar

    Kdo odsuzuje bývalého zpěváka Rammstein Tilla Lindemanna právě pro jeho sado-masochismus, tady je odkaz pro všechny najivní a lehkomyslné čechy na výjímečnou a znamenitou knihu vynikající forenzní psycholožky Julia Shawové "Zlo" s podtitulem "Věda o temných stránkách lidství či spíše naší psychiky" v českém překladu Petry Miketové (vydala Paseka v roce 2020) dokazující v mnoha policejních a soudních dukazech to že zlí jsme a dokážeme bít bez rozdílu všichni!!! Takže jaké odsuzování druhých lidí?!!, předsudky nejsou zcela na svém místě!!! Lituji, ale co je psáno v knize je spíše pravdou, ta pravda uspěšně a nově vyvracející některé polopravdy, mýty a pověry z oblasti psychologie a psychiatrie!! Já Tilla Lindemanna také odsuzoval, po přečtení této vynikající knihy však k tomu už nemám, nenacházím žádný osobní duvod!! A přeji to samé i druhým neposluchačum německých Rammstein.

  • MartinDyntar
    Omlouvám se moc za urážky fanoušků Rammstein. Muj vztah k Rammstein z minulosti byl vždy složitý a dnes u mne převládají spíše jednoznacne nesimpatie k teto kapele a k teto osobnosti, které jsem tu tolik všem odůvodnil. Naštvali mne tolik jen nekriticke a bezvyhradne komentáře k teto osobnosti. Nic jiného a nic více v tom nebylo.
  • MartinDyntar

    Písen "AMERIKA" od RAMMSTEIN je perfektní!! Stejně jako text její písně!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit