Přejít na výpis diskuzí

Tina

OSOBNOST 20.9.2008 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* tina si super a pesnicka si sam krajsie si ju zaspievala ty ako dominika sulakova
    • ani0
      opravdu taky se mi víc líbila tína než dominika no jo no ta porota a diváci z toho udělala tááákový..............i když TINA je 1111!
      tino si nej nej nej <3
      a jsem hrdá nato že jsem cigánka jako ty! *4*
  • Tinka je tak isto ako ja ciganka polovicna a super spiva a vobec sa nehanbi za svoj sposob a to je nato to dobre ze s anehanby a ludia hu beru tak aka je a ukazal ze ma nato a viac
  • ahoj tino v hlase československa máš pořát hesky nazdobený vlasi kdo ti je dělá *14*
  • je vdana nbo ne ???
  • Tinka je prostě úžasná nechápu ty lidi jak můžou o ní tak strašně mluvit jako že je hnusná, protivná atd!Ona je úplně úžasná Mám jí mooc ráda<3 a chtěla byh ji někdy potkat naživo.Kdyby se mi ti spnilo byla byla bych uplně verry happy<3 :).Je stašně hodná na ty soutěžíci i když neumí ti zpěváci pořádně zpívat já jí prostě žeru MucQ:* A to nejsem na holky ale je moje nejoblíbenější zpěvačka MuCQ:* *3* *14*
    • Lol neumí zpívat? :D .. omg sama se předveď lowko :D ..
  • at je to ciganka nebo cernoska- je super!!!!!!!!!!!! *14* *1* *14* *14* *14*
  • ani0
    tina je stejně jako rytmus-patrik vrbovský poloviční cigánka a poloviční slovenka na tom není nic špatného jse přece všichni z jedné planety a neměly by sme dělat rozdíli!já jsem taky cigánka a taky je to uplně normální věc kdyš i monika bagárová je poloviční cigánka a jan bendig je celý cigán a všechni moc dobře zpívají!na to nezáleží jakou má rodinu ale to co v něm je!mimochodem moc se mi od tiny líbí písen si sám výborně holka
  • máš nádherný písničky juj *1* *1* *14* *14* *3* *3* *15* *15* *2* *2* *5* *5* *4* *4* *8* *7* *7*
  • jezisi no a co ze je cikanka na tom nezalezi nejde to vubec poznat ja sem taky cikanka a co nestidim se za to a nejde to na me ani poznat
  • všechno nejlepší k narozeninám Tino *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit