Přejít na výpis diskuzí

Tina

OSOBNOST 20.9.2008 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rjcloon
    moc se mi líbí jak zpívá jak moderuje clekem bych jí chtěl vidět v nakym filmu. J eto jasná mulatka žadna cikanka má dokonalou plet sexy obličej a prsa *2*
    • chtela by som videt teba,ja som romka a som na to hrda!!!!
  • tina

    Tina je krasna a chytra zenska a jeste k tomu umi pekne zpivat.:-)Ziskala si moje sympatie.:-)
    • Re: tina

      to mas pravdu a tamti jreteni co sem pisou toleruj maj nervy ze neumi to co tina
    • Re: tina

      Přesně!! :)
  • ms.pizza

    ..♥

    slova sou zbytecnyy.. ona je proste skvělááá *14* obdivuju ji *14*
  • Tina

    Tina jsi supér.Krásný a silný hlas.A dále jsi hezká a hodná..:D
    Přeju at se ti dále daří v tvé kariéře.:* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *14* *14*
  • Výška

    Sním boty, když ten hezkej prcek má 170 cm!
    • Re: Výška

      To vis ze nema osobne sem ji sice nepotkal, ale s maresem jsem mluvil osobne na jedne modni prehlidce a on nedosahuje mych 175 cm. Tina ve na svych 10 cm botach je stale mensi jak Mares takze bych rekl ze ma tak 155 cm !
    • Re: Výška

      Je stejně vysoká jako já tak ti přeji dobrou chuť *1*
      • Tina má pouze 155 cm pracují s ní, takže jsem u zdroje :)
  • borka Tina

    Tina je super a umí užasně zpívat. *4*
    • Re: borka Tina

      jojoobkjedeed
    • Re: borka Tina

      souhlas - je super.
  • Tinka

    Tinka, si šikovná kočka, mám rada Tvoje pesničky, páči sa mi ako spievaš. Držím palce v kariére! *3*
  • Bezva Tina

    Tina je bezva ženská, moc se mi líbí, Adéla Banášová je taky fajn, ale už byla okoukaná. Taky nechápu, proč tady lidi píšou, takové kraviny. Mně to přijde, že ji pomlouvají spíš ze závisti a chtějí si ulevit, primitivní lidé! *3*
    • majademilovato

      Re: Bezva Tina

      Souhlas :) a velkej
  • natush

    Tina

    Tina je úplně super *14* *14* *14*
  • Kočka

    Líbí se mi tahle slečna velice *14*
    Nevíte někdo, jestli má romské nebo černošské předky?
    • Re: Kočka

      Stoupo, platí ta druhá varianta. Černošské. Souhlasim s tebou - je kočka.
    • Re: Kočka

      Romské asi těžko žejo.... *5*
      • Re: Re: Kočka

        Romské asi určitě :) Je to romka z romské osady na Slovensku. Sama to přiznala, ale nikdo to nevnímá a všichni si namlouvají, že je to mulatka :)
        • Re: Kočka

          Hele, ty znalče poměrů, a kdy a komu to přiznala? Snad ne tobě? Je to mulatka, tak nepomlouvej. Do té cikánske osady asi chodíš ty na dovolenou. *9*
          • Jo je mulatka má to v rysech takhle cikáni nevypadaj tady nejde jen o plet, ma jednoho z rodiču černocha má ten černošský nos i pusu bych řek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit