Přejít na výpis diskuzí

Tina

OSOBNOST 20.9.2008 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodne stesti a zdravi ktvim 28 narozeninam :DDD *1* *15* *2* *15*
  • všechno nej tina *4*
  • jE TO CIKANKA ?????????????????????PROSIM ODEPISTE JA NWM A POTREBUJU TO VEDET TAK PLS...............§ů
  • Vše nej Tina
  • tina si uzasna a mas skvele pesnicki mam ta moc rada posielam cmuq pre teba
    *14*
  • Tina má pouze 155 cm pracují s ní, takže jsem u zdroje :)
  • Skvělá zpěvačka a moc sympatická moderátka. Zábavná a působí moc mile. Myslím, že je škoda, že ji nevidíme víc ať už jako moderátorku nebo zpěvačku.
  • pros tě nani nikdo nema je to frajerka mno *14*
  • Tina je krásná *14* a taky dobre zpivá je podobná layle jak zpívá s majkem spiritem nestracaj dycg ♥ je proste úúú ža ale neni nejlepsí *2*
  • Tina je nejhezčí žena ze Slovenska a i z Česka!!!!
  • Ona o sobě prý někde řekla že je romka j to pravda??
  • rjcloon
    moc se mi líbí jak zpívá jak moderuje clekem bych jí chtěl vidět v nakym filmu. J eto jasná mulatka žadna cikanka má dokonalou plet sexy obličej a prsa *2*
  • Jo je mulatka má to v rysech takhle cikáni nevypadaj tady nejde jen o plet, ma jednoho z rodiču černocha má ten černošský nos i pusu bych řek
  • Re: ooooo

    Ahoj, nic proti tobe nemam. Tina se mi libi, at uz jako zenska, tak i jeji zpev. Ale být tebou, nikam verejne nepis....mas chyb jak prase:D
  • Re: tina

    to mas pravdu a tamti jreteni co sem pisou toleruj maj nervy ze neumi to co tina
  • Re: Výška

    To vis ze nema osobne sem ji sice nepotkal, ale s maresem jsem mluvil osobne na jedne modni prehlidce a on nedosahuje mych 175 cm. Tina ve na svych 10 cm botach je stale mensi jak Mares takze bych rekl ze ma tak 155 cm !
  • Re: tina

    Přesně!! :)
  • Re: Kočka

    Hele, ty znalče poměrů, a kdy a komu to přiznala? Snad ne tobě? Je to mulatka, tak nepomlouvej. Do té cikánske osady asi chodíš ty na dovolenou. *9*
  • Re: Re: Kočka

    Romské asi určitě :) Je to romka z romské osady na Slovensku. Sama to přiznala, ale nikdo to nevnímá a všichni si namlouvají, že je to mulatka :)
  • Re: Kočka

    Stoupo, platí ta druhá varianta. Černošské. Souhlasim s tebou - je kočka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit