Přejít na výpis diskuzí

Tina

OSOBNOST 20.9.2008 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tina

    TiNA JE UPLNĚ SUPEEEEEEEEEEEER A ty myelinka cyruse jestli se ti tina neliíbí tak sem radši nic nepiš *13* *14* *14* *14* *1*
  • Re: Tina

    Máš naprostou pravdu..to je taky jediná věc která se mi na ní strašně moc líbí,já prostě nechápu ty lidi jak můžou o ní tak strašně mluvit jako že je hnusná, protivná atd!Prostě je to ta nejlepší moderátorka na celym světě:D:* A já jí jednoznačně žeru..♥ Je nádherná a to není všechno co je na ní tak hezký..je na ní úplně nejhezčí jak se chová k lidem v SuperStar i když vůbec neumějí zpívat,jak je vždycky podrží a tak..prostě podle mě je to Dokonalá Lady♥ ;)) *4*
  • andulinka.p

    Tina

    Tina... nejen že umí užasně zpívat, ale je i hrozně hodná a sympatická... vidíte třeba ted v superstar, jak ona je strašně hodná na všetky , i na ty co moc zpívat neumí... je skvělá vážně tě mám strašně ráda Tino... jela bych klidně na superstar jen abych ju tam viděla... *14* *1* *14* *15*
  • miss-janule

    je to pravda??

    tina ohodne lepsi nez hanna montanna *9* *9* *9* *9* z hanny se mi dela šoufl *9* *9* *9*
  • Re: Re: hh

    tak se prober už je konec *3* *1* *4* *14*
  • Re: hh

    no porad lepsi nez miley cyrus
  • Vše nej

    Všechno nejlepší!!! *4*
  • maki14

    Happy Birthday...=)..

    Všechno nej nej...at se daří dál! *3*
  • maki14

    Re: hh

    ..oblíbená nejsi možná ty,ale Tina boduje v hitparádách,tak se prober! *1*
  • no,jako

    dobře zpívá
  • mileycyruska

    hh

    haha no moc oblíbená teda rozhodně nenji když jí nikdo nepíše k narozkám trapka:( *9* *15* *15* *1*
  • Re: Tina

    jj..znám je pěkná ale ještě lepší je:tina-vsp rytmus ta je ještě od ní lepší... *3* *1* *4*
  • pafca.x

    Re: Tina

    hojky jj znám to je to upa mazec pisnička... *14*
  • voxi

    Tina

    Hejjky,znáte tu Viem že poviešáno..úplná bestovka... *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit