Přejít na výpis diskuzí

Tobey Maguire

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tobey je můj miláááček!!! je totálně úžasnej *14* ty jeho krásný modrý očička!!!a ta postava *14* kdybych ho potkala, tak bych ho musela samou láskou zlíbat... *4* no a spider-man? to se nedá vyjádřit slovy...to je prostě božský!!
  • Alex

    Je fakt fajn k nakousnutí !!!!!!!!!!!!Miluju ho úplně k zbláznění !!!!!!!!!!A ty jeho bicáky prostě fajn ! Je nádhernej a má nádherný modrý oči píšu si jeho jméno všude i na nohouch !!!!!!!
  • sexy

    Je to prostě kus!!!Má úžasné oči a ještě úžasnější rty... *14*
  • Tobey

    Tobey je fakt super kluk....jednou jsem byla v Americe a tam sem ho potkala pac tam byla autogramiada..takze od nej mam i podpis *14* a mrte se s nim povida..ale ja bych se snim jinac neseznamila ale mam tam tetu a ta ma dceru a ta s nim chodi....takze je to uplna mrte *14*sem na nej cela nazhavena a cela na nej horim *16*(LASKOU) *14*
  • *4* strašně moc ,moc, moc, moc *14* *14* *14* *14* *14* miluji tobeyho a nevěřim že se ještě někdy zamiluj možná že sem trapná ale kvuliněmu každou noc bulím *9* *9* *9* *14*
  • láska *14*
  • Tobey Maguire je herec který stojí za houby,neuznávam ho a Spiderman kde hraje je k*kotina.
  • *14* *14* *14*
  • Spider-man je super.

    Tobye se mi líbí ve filmu Spider-man včera to dávaly v televizi a je sladkej *14* *14* *5* *4*
    • Re: Spider-man je super.

      Pravidla moštárny jsou lepší *1*
  • pavoucice

    miluju spider-mana je proste nejlepsi a ty jeho svaly no je proste nej nej nej nejlepsi *14* *14* *14* *14* ach jo *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit