Přejít na výpis diskuzí

Tobey Maguire

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spider man

    Má krásnou prdélku!!! *1*
  • tobey

    Tobey je prostě nejnádhernějšíí**....je k sežrání*** *14* *14*
  • Tobey je nejlepší

    řeknu to na rovinu Tobey je nejlepší *1* ,nejhezčí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ,prostě ho zbožnuju,když on je tak hezkej *4* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Tobey je nejlepší

      Tak to se schodnem taky mi příde neodolatelnej
      *1* *4* *14* *14*
  • Luky1987

    Spiderman aj tento herec🤮

    • MartinDyntar

      Souhlasím tu s tebou Luky 1987, líbý se mě ve tvých komentářích tvé osobně decentní rozumné kritické myšlení. Jen tak dál Luky1987, piš a komentuj dál, spidermana tu raději nekomentuju, škoda slov Luky1987 vzhledem k tomu že amíci už dnes evidentně sami nemají co kvalitního natáčet, vše se u nich ve filmech jen stále do kola neustále opakuje, rozumného intelektuálně náročného diváka to musí skutečně už hluboce deprimovat, frustrovat a nudit.

      • Luky1987

        Je to kravina Spiderman 

  • Tobye

    JE UZASNEJ KRASNEJ ROSTOBILEJ FAKT SUPER NEMA CHYBU JE K SEZRANI!!!!:-*:-*:_* *14* *14*
  • niksaa

    Tobey Maguire

    Ja ho miluju!!!!je fáákt božííííííííííííííí: -*já jako koukam na Spidermana každý den a bavíí mně tooooo!!!ploste nejlepšíí. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tobay Maguire

    je ten nejhezčí kluk pod sluncem kéž bych mu mohla zavola miluji ho škoda že má holku a trochu starší je nádherný hlavně v sebiscuitovi škoda že to neni můj kluk má krásné modré oči a mám srdce jen pro něj je moc krásnej škoda že ho nemůžu vidět má sexi hlas ,ale to foto z roku 2008 není pěkné dala bych zato vše abych tě vidělavmiluji ho *14* *14* *14* *5*
  • Spiderkokotina

    Tohle mit rad ? Pica, to radeji at mi mozek zamrzne, nebo at roztaje. Tuhle CVICENOU OPICI NEUZNAVAM. kokot zkurvenej Kroch kroch kroch
  • wau! =*

    vubec bych nerekla ze mu je uz 35 to ne vypada na 20-25 vic bych mu fakt nerekla hrozne me to prekvapilo je to ale i skoda ale co nadelam hrozne se mi liby jak hraje a i jak vypada =** na spidermana koukam kazdej den na vsechny 3 dily a neprestalo me to bavim a urco nikdy neprestane =** *4* *14*
  • ducky

    Thanks for laki of birthday

    Thank you everbody for laki of Birthday, christmas and ttt . I love my fans and thanks you are ever my big happy best loves muches , i love you my fans, thanks everbody ♥ *4*
    Yours Toby
    Tobey Maguire
    • ducky

      Re: Thanks for laki of birthday

      Nemas zač Tobby , milujeme tě! (we loves you and our heart is your!) *4* *14* *14*
      • ducky

        Re: Re: Thanks for laki of birthday

        delam si prdel xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit