Přejít na výpis diskuzí

Tobey Maguire

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ducky

    Thanks for laki of birthday

    Thank you everbody for laki of Birthday, christmas and ttt . I love my fans and thanks you are ever my big happy best loves muches , i love you my fans, thanks everbody ♥ *4*
    Yours Toby
    Tobey Maguire
    • ducky

      Re: Thanks for laki of birthday

      Nemas zač Tobby , milujeme tě! (we loves you and our heart is your!) *4* *14* *14*
      • ducky

        Re: Re: Thanks for laki of birthday

        delam si prdel xD
  • wau! =*

    vubec bych nerekla ze mu je uz 35 to ne vypada na 20-25 vic bych mu fakt nerekla hrozne me to prekvapilo je to ale i skoda ale co nadelam hrozne se mi liby jak hraje a i jak vypada =** na spidermana koukam kazdej den na vsechny 3 dily a neprestalo me to bavim a urco nikdy neprestane =** *4* *14*
  • kamca12

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ

    Všechno nejlepší k již 34. narozeninám! Ať se naskytne další skvělá role jako Spiderman. *3*
  • Spiderkokotina

    Tohle mit rad ? Pica, to radeji at mi mozek zamrzne, nebo at roztaje. Tuhle CVICENOU OPICI NEUZNAVAM. kokot zkurvenej Kroch kroch kroch
  • Fine herec

    Moc ho obdivuji.Je to velmi dobrý herec.Kdybych se s ním mohl setkat asi bych neváhal.Mám rád Spidermana,jehož jsem četl jako malý kluk(komix).Jsem velmi rád,že vznikl film Spiderman.
  • Tobay Maguire

    je ten nejhezčí kluk pod sluncem kéž bych mu mohla zavola miluji ho škoda že má holku a trochu starší je nádherný hlavně v sebiscuitovi škoda že to neni můj kluk má krásné modré oči a mám srdce jen pro něj je moc krásnej škoda že ho nemůžu vidět má sexi hlas ,ale to foto z roku 2008 není pěkné dala bych zato vše abych tě vidělavmiluji ho *14* *14* *14* *5*
  • Fórum

    Založila jsem fórum na lidech :)
    http://forum.lide.cz/forum.fcgi?a kce=forum_data&auth=&forum_ID=78756
    Nechcete se někdo přidat?
  • Achjo...

    Jen tak pro informaci, Tobey hrál i v jiných filmech než ve Spidermanovi a některý jsou moc pěkný. Vřele doporučuju probrat filmografii *3*
    • leti

      Re: Achjo...

      jj některé jsou super...vyděla jsem většinu...Tobey je super herec..Ale popravdě nevím jestli by ho někdo znál ,kdyby nehrál Spider-mana(včetně mě)::: *4*
      • Re: Re: Achjo...

        uplně nejlepe podle mě hral v Pravidlech moštárny.... nejen ten herecky vykon, ale i ta role byla super a sympaticka
  • niksaa

    Tobey Maguire

    Ja ho miluju!!!!je fáákt božííííííííííííííí: -*já jako koukam na Spidermana každý den a bavíí mně tooooo!!!ploste nejlepšíí. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tobey Maguire

    Spiderman je moc dobrý a to všechny tři díly.Nejvíc se mi asi líbila trojka.Dnes má tento herec narozeniny.Má už Kristova léta-33 let.Chci mu popřát vše nejlepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit