Přejít na výpis diskuzí

Tobey Maguire

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .

    Spiderman je fajn *16*
  • tm

    všechny díly spidermana jsou krásný stejně tak jako on jeho oči i hlas Tobey je ten neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejkr ásnější na celém světě je taky hrozně roztomilej.Milujutě *14* *9*
  • Cože!!!!!!

    Pamatuju si když sem ho viděla v televizi a hned se mi strašně líbil tak sem se na internetu koukla kolik mu je a když sem viděla že už přes 30 tak sem tomu nemohla uvěřit,protože sem si myslela že je mu přes 20 *1* *14* *1* *4* *15*
  • Tobey

    Hm...To je taková škoda, že je tak starej... ale nevypadá :) Vypadá jako takovej malej roztomilej klučík :) *3*
  • gr

    *14* *14* *14* *14* *4*
  • Tobye

    JE UZASNEJ KRASNEJ ROSTOBILEJ FAKT SUPER NEMA CHYBU JE K SEZRANI!!!!:-*:-*:_* *14* *14*
  • Je tak úžasnej

    Tobey Maguire má ty nejkrásnější modrý oči na světě je krásnej a strašně neodolatelnej *14* *4* *1* *15*
  • Tobey Maguire je nej

    Jednou sem viděla v televizi 1 díl Spiderman a strašně se mi to líbilo *1* *1* *1* *1* tak sem si v DvD půjčila Spiderman 2 a taky se mi to moc líbilo *14* *14* *4* tak sem s kámoškou šla na Spiderman 3 a to bylo uplně užasný.

    Ale hlavně proč se mi to líbilo bylo kvůli:-)

    Tobey Maguire *14* *14* *4* *1* *3* *16* *14* *14* *4* a ted ho mám asi 16 krát vylepeného nazdech a už ho asi nikdy nesundám *3*
  • tobeyseeeek

    Tobey je ten nejúžasnější borec na světě!!! zbožňuju ho! *14* *3*
    • Re: tobeyseeeek

      máš ho vůbec nalepené ho na zdech? *5*
  • Tobey je nejlepší

    řeknu to na rovinu Tobey je nejlepší *1* ,nejhezčí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ,prostě ho zbožnuju,když on je tak hezkej *4* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Tobey je nejlepší

      Tak to se schodnem taky mi příde neodolatelnej
      *1* *4* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit