Přejít na výpis diskuzí

Tobias Moretti

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky byl úplně super v Komisařovi Rexovi. Jenom je mi hrozně líto, že ho zastřelil ten psychopat-vrah dívek v tom díle ve čtvrté sezoně, čtvrtém díle. Moserova smrt.
    To bylo hrozný jak ho střelil když on chtěl pomoct matce toho vraha. Je škoda, že už si tam pak nezahrál. Kdyby mohl vstýt z mrtvích, bylo by to super:-). Koukněte se všichni na tohodle chlápka: Steve Valentine.
    Hrál v seriálu: Jsem v kapele, Derecka Jupitera(Derek Džupiter).
    To je vše jo a omrkněte také Cola Sprouse, ze serialu Sladký život Zacka a Codyho(The suite life of Zack and Cody) Hrál tam toho Codyho(Kodyho)a ve filmu Sladký život na moři(The suite life on deck) Jistě všichni znáte. Papa
    • Zastřelili ho kvůli tomu, že to chtěl. Chtěl mít čas na koníčky. Ale škoda to je, a velká!
  • Tobias Moretti

    Sympatický herec v seriáli Komisár Rex je najlepší. *4* *3*
  • pravda

    Donrý den chtela jsem jenom uves na pravou miru pro tobias odesl z rexa neni to kvuli rodiny jak psasli bulvary ated odesl kvuli nemoci nasli mu nador na mozku jednou pŕed 2.lety jsme byla ve vidni a setkla jsem se nim je to opravu prijemny clovek
  • jessy37

    Vše nej

    Všechno nejlepší k narozeninám *3* *3*
  • Komisar Rex

    Dalsi sympaticky predstavitel Komisara Rexa.Prajem mu vsetko naj... k jeho narodeninam... *3* *14* *4* *3* *8*
  • tobias

    tob je nejlepsim panem rexe,uz nekolik let ho zboznuju,jen tak dal,koukam na vsechny jeho filmy...xD *14* *14*
  • monday

    Tobias

    Tobias byl nejlepší v Rexovy byl jeho nejlepšim pánem
    • Re: Tobias

      jotomáš velkou pravdu je fakt dobrej v komisaři rexovi. *14* *4* *14* *4*
    • Re: Tobias

      jj,a taky nejhezčím ;-)
  • Moretti

    Tak ako ste oslávili?
    Ja som si urobila večer Dizu,a povedala
    som mu všetko najlepie k narodeninám.
    Martina Moretti
  • VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM

    Taky jsem sem náhodou kokla a zjistila, že má narozeniny, jinak bych na to asi zapomněla. Tak mu teda přeji *4* VŠECHNO NEJLEPŠÍ *4* *3* *3* *3*
  • mishana

    Miláček

    Kouknu na Osobnosti.cz a co nevidím, Tobias má narozky :) Alespoň se mi zlepšila nálada *14* . Škoda, že ho zastřelili v Komisaři Rexovi, byl jednoznačně nejlepší. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit